Rukavice + kopačky = -30%

Pri kúpe kombinácie rukavíc s kopačkami dostaneš automaticky zľavu 30% z bežnej odporúčanej ceny!

GRP STAR

GRP STAR - inovatívny systém náhradných štupľov

NIKE #PlayFIRE brankárske rukavice & kopačky

"Buď pripravený na boj, nie je dôležité či s ľadom v žilách, alebo s ohňom v srdci": týmto mottom NIKEpredstavuje obidva príťažlivé farebné štýly. Každý brankár si môže vybrať, ktorá varianta z obidvoch senzačných označení "Fire" a "Ice" sa k nemu viac hodí. Okrem obľúbených brankárskych rukavíc a kopačiek tejto americkej značky vám samozrejme ponúkame aj farebne vhodný zápasový a tréningový textil.

NIKE #PlayICE brankárske rukavice & kopačky

"Buď pripravený na boj, nie je dôležité či s ľadom v žilách, alebo s ohňom v srdci": týmto mottom NIKE predstavuje obidva príťažlivé farebné štýly. Každý brankár si môže vybrať, ktorá varianta z obidvoch senzačných označení "Fire" a "Ice" sa k nemu viac hodí. Okrem obľúbených brankárskych rukavíc a kopačiek tejto americkej značky vám samozrejme ponúkame aj farebne vhodný zápasový a tréningový textil.

Adidas Next Generation - brankárske rukavice

Kvalitným brankárskym rukaviciam Adidas dôverujú profíci ako napríklad Manuel Neuer, Kevin Trapp, Marc-André ter Stegen, Loris Karius, Iker Casillas, David de Gea, Keylor Navas alebo Claudio Bravo. Pre celosvetovo uznávanú značku Adidas je samozrejme veľmi dôležité, presvedčiť už teraz o svojich produktoch aj mladé vychádzajúce talenty. Viete si určite predstaviť, aké privilégium je to pre mladých brankárov, podpísať zmluvu s firmou Adidas ešte v dorasteneckom veku. S hrdosťou vám teda predstavujeme novú kampaň #NxtGenKEEPERs, kde Adidas vytvoril špeciálnu farebnú kombináciu pre vychádzajúce hviezdy.