OUT NOW! "BE CREATIVE" - iVaran5 od Keepersportu, brankárske rukavice

"i" v názve týchto rukavíc znamená INDIVIDUÁLNY, pretože máš možnosť potlačiť si tieto rukavice tak, ako potrebuješ. Naše logo Ks sme zmenšili, vznikol tak veľký volný priestor, aby ste si mohli vytvoriť vlastnú potlač podľa individuálnych požiadaviek. Je možná potlač mena, názvu klubu, loga klubu alebo aj obrázku.

 

VARAN5 PRO NC 5FS od KEEPERsportu

Prvý krát sme sa na základe veľkého dopytu zo strany našich zákazníkov rozhodli zaradiť do ponuky rukavice s ochranou prstov (výstuže na prstoch).

UHLSPORT ŠPECIÁLNE: len v KEEPERsporte

Už viac ako 10 rokov majú pevné miesto na špici najlepších a najpredávanejších rukavíc Uhlsport špeciálne edície, ktoré dizajnovo vytvárame my z KEEPERsportu. Sú kombináciou profi kvality s výborným pomerom medzi cenou a kvalitou a zároveň vynikajú exkluzívnym dizajnom!

Adidas Blue Blast PACK brankárske rukavice a kopačky

...a razantne ideme ďalej s novým farebným updatom teraz už klasických brankárskych rukavíc a kopačiek Adidas:

"Blue Blast Pack" - tieto rukavice a kopačky budeme už o pár dní môcť vidieť na rukách profi brankárov ako Kevin Trapp, Marc-André ter Stegen, Loris Karius, David De Gea alebo Jasper Cillessen.

Uhlsport ELIMINATOR UNLIMITED brankárske rukavice 2017

Uhlsport zostal ako nemecká firma verný technologickým nápadom. Tak isto je to aj v novom štýle #Eliminator. Séria pre začiatok roka 2017 sa vyznačuje podarenou farebnou kombináciou žltej, šedej a bielej farby.

Rozhovor s Gianluigi Buffonom - powered by PUMA

My z KEEPERsportu sme sa na základe pozvania od nášho prémiového partnera - firmy PUMA, mohli osobne stretnúť a spoznať s "brankárskou legendou", reprezentačným brankárom Talianska a Juventusu Turín, Gianluigi „Gigi“ Buffonom.

REUSCH Serathor v KEEPERsporte

#Serathor od Reusch: Enter the Sphere! Command the Game! S týmto sloganom predstavuje tradičný výrobca brankárskych rukavíc, firma Reusch, nový, ešte farebnejší štýl rukavíc.

TruSox – Ultimate foot stabilization

TruSox je nový produkt, ktorý používa veľmi veľa profesionálov na celom svete. TruSox sú vyrobené s revolučnými protišmykovými vankúšikmi, ktoré zaisťujú, aby sa noha nekĺzala.

KEEPERsport: ADIDAS WHITEOUT!

Na želanie mnohých našich zákazníkov sme zaradili do úspešnej kolekcie "VARAN4" tento špeciálny model vo veľmi peknej bielej farbe.

Limitovaná špeciálna edícia rukavíc

Limitovaná špeciálna edícia pri príležitosti desiateho výročia získania titulu na majstrovstvách sveta v roku 2006 pre tím Talianska a veľkú osobnosť v bráne Gianluigi Buffona!

End of Season Sale — výpredaj leto 2016

Zlacnili sme pre vás množstvo výrobkov (brankárske rukavice, brankárske dresy, brankárske nohavice, kopačky, lopty...). Objednávajte rýchlo, väčšinou sú v ponuke posledné kusy alebo veľkosti.

End of Season Sale — výpredaj leto 2015

Krátko pred výmenou kolekcie k záveru sezóny štartujeme obľúbený a tradičný výpredaj "END-OF-SEASON-SALE". V ponuke môžeš nájsť rôzne brankárske produkty v najvyššej kvalite (brankárske rukavice, dresy, kopačky, príslušenstvo,...) top značiek z ešte aktuálnej (!!!) kolekcie 2014/2015 za výhodné ceny.

#CHOOSETRICKS - nové brankárske rukavice PUMA k Euro 2016

"Tricks" je úspešným príbehom od firmy Puma. Dizajn dvoch farebne rozdielnych rukavíc Puma, ktorý sa objavil počas MS 2014, sa vrátil! Teraz sú nové rukavice pre EURO 2016 vo Francúzsku dostupné v aktuálnom prevedení "evoPOWER".

Nike Tiempo 6 – Dominating Touch

Už viac ako 20 rokov sú Nike Tiempo synonymom futbalových kopačiek z prémiovej kože. Nové kopačky Nike Tiempo Legend 6 pokračujú v tejto tradícii a vyznačujú sa viacerými inováciami, ktoré zabezpečujú najvyšší komfort a najlepšiu kontrolu lopty.

Adidas brankárske rukavice HistoryPack

Inšpirované brankárskymi legendami z minulosti - vyrobené pre ich najlepších nasledovníkov. Nové brankárske rukavice Adidas HistoryPack #BeTheDifference.

Kolekcia brankárskych rukavíc Adidas 2016

Nová koncepcia brankárskych rukavíc v štýle promočných brankárov Adidas ako Manuel Neuer, Petr Čech, Marc-André ter Stegen a Iker Casillas pre rok 2016 má teraz veľmi podarený a štýlový dizajn: Adidas vytvoril technológiu "ACE15" pre maximálnu kontrolu.