Doručenia tovaru a poštovné

 • Prepravná spoločnosť DHL

  Prepravná spoločnosť DHL

  Poštovné: 

  • Platba na dobierku  =  poštovné 4,40 €
  • Platba vopred na účet, Paypal, Sofort poštovné 3,95 €
  • Poštovné pri objednávke nad 200 € ZDARMA
  • Medzinárodná zásielka (mimo SR) = individuálne podľa krajiny doručenia

  Doručenie balíka: 1-2 pracovné dni

  Pokusy o doručenie: prepravná spoločnosť DHL pošle adresátovi SMS so základnými informáciami o zásielke a s kontaktom na kuriéra v deň odoslania zásielky. Kuriér sa v deň doručenia snaží telefonicky skontaktovať s adresátom zásielky a dohodnúť sa na čase doručenia. Ak sa doručenie nepodarí, kuriér sa snaží o doručenie zásielky na ďalší pracovný deň. V prípade ďalšieho neúspešného pokusu o doručenie je zásielka uskladnená v spoločnosti DHL, ak sa do niekoľkých dní nevyzdvihne, vráti sa zásielka späť k odosielateľovi.

  UPOZORNENIE: kuriérska spoločnosť DHL doručuje zásielky aj v sobotu (okrem prípadu, že na sobotu vychádza štátny sviatok) väčšinou v dopoludňajších hodinách. UPOZORNENIE: DHL má dočasne zrušené sobotné doručenie od 29.6.2019 do 31.8.2019!

  Tip: nechaj si zásielku poslať na miesto, kde sa bežne nachádzaš počas dňa (napríklad do práce).  

  Sledovanie zásielky: priebeh prepravy môžeš sledovať na https://www.dhlparcel.sk/, prípadne kontaktovať zákaznícke centrum DHL SK na tel.:  18345 alebo e-mail.: infoSK@dhl.com

 • Osobný odber v obchode

  Osobný odber v obchode

  Objednávku si môžeš zdarma prevziať aj v kamennom obchode KEEPERsport v Nitre-Janíkovciach. Stačí ak pri vypĺňaní objednávky zadáš ako spôsob dodania tovaru "osobný odber v obchode". 
  Objednaný tovar bude pre teba rezervovaný a v prípade platby vopred, cez Sofort platbu alebo Paypal bude už nachystaná aj potlač na tovare. V predajni je možná platba v hotovosti alebo kartou. Samozrejme si v obchode môžeš tovar vyskúšať a vrátiť späť (okrem tovaru s potlačou), prípadne si vybrať iný tovar.

  Adresa a otváracie hodiny.