Doručenia tovaru a poštovné

 • Prepravná spoločnosť GEIS

  Prepravná spoločnosť GEIS

  Poštovné: 

  • Platba na dobierku  = poštovné 4,40 €
  • Platba vopred na účet, Paypal, Sofort = poštovné 3,95 €
  • Medzinárodná zásielka (mimo SR) = individuálne podľa krajiny doručenia

  Doručenie balíka: 1-2 pracovné dni

  Pokusy o doručenie: prepravná spoločnosť Geis pošle adresátovi SMS so základnými informáciami o zásielke v deň odoslania zásielky. Šofér sa v deň doručenia snaží telefonicky skontaktovať s adresátom zásielky a dohodnúť sa na čase doručenia. Ak sa doručenie nepodarí, šofér sa snaží o doručenie zásielky na ďalší pracovný deň. V prípade ďalšieho neúspešného pokusu o doručenie je zásielka uskladnená v spoločnosti Geis, ak sa do niekoľkých dní nevyzdvihne, vráti sa zásielka späť k odosielateľovi. 

  Tip: nechaj si zásielku poslať na miesto, kde sa bežne nachádzaš počas dňa (napríklad do práce).  

  Sledovanie zásielky: priebeh prepravy môžeš sledovať na http://www.geis-group.sk/sk, prípadne kontaktovať zákaznícke centrum Geis SK na tel.:  18181 alebo e-mail.: info@geis.sk

 • Osobný odber v obchode

  Osobný odber v obchode

  Objednávku si môžeš zdarma prevziať aj v kamennom obchode KEEPERsport v Nitre-Janíkovciach. Stačí ak pri vypĺňaní objednávky zadáš ako spôsob dodania tovaru "osobný odber v obchode". 
  Objednaný tovar bude pre teba rezervovaný a v prípade platby vopred, cez Sofort platbu alebo Paypal bude už nachystaná aj potlač na tovare. Samozrejme si v obchode môžeš tovar vyskúšať a vrátiť späť (okrem tovaru s potlačou), prípadne si vybrať iný tovar.

  Adresa a otváracie hodiny.