Staň sa brankárskym expertom

Rukavice sú najdôležitejším nástrojom každého brankára. Ruku od lopty delia iba rukavice. Dobré brankárske rukavice tiež pomáhajú s istotou chytať aj ťažké strely. Len brankár, ktorý sa dobre cíti vo svojich rukaviciach, môže podať svoj najlepší výkon. Ako však nájsť dokonalé rukavice pre seba? S rôznymi strihmi, penami a modelmi sa dá ľahko stratiť prehľad.

My v KEEPERsporte môžeme čerpať z viac ako 20-ročných skúseností v odbore a preto sme osvedčenými odborníkmi v oblasti brankárskych rukavíc. Aké brankárske rukavice existujú? Ktoré sú najlepšie? Ako sa môžem starať o svoje rukavice? Akémodely rukavíc sú dostupné?

V našom sprievodcovi rukavicami nájdeš odpovede na tieto otázky a ešte oveľa viac. Preklikaj sa teraz a staň sa expertom na brankárske rukavice.

Varianty strihov

Okrem klasických strihov, ako sú vnútorné strihy, vonkajšie a okrúhle prsty, existuje aj hybridný strih. Ukážeme ti všetky rozdiely medzi jednotlivými variantmi strihu a pomôžeme ti nájsť si svoje obľúbené.


Uč sa viac
Sprievodca lepiacou penou

Nezáleží na tom, či ide o mokrú trávu, tvrdú vnútornú palubovku alebo umelý trávnik. Teraz existuje dokonalá lepiaca pena pre každý povrch. S naším návodom na lepiacu penu nájdeš ideálne pokrytie brankárskych rukavíc!


Uč sa viac
Modely rukavíc

Vo svete existuje nespočetné množstvo variácií brankárskych rukavíc. Modely sa líšia dizajnom, materiálmi a predovšetkým cenami. Preto sme vytvorili prehľad všetkých modelov brankárskych rukavíc Varan7.


Uč sa viac
Starostlivosť o rukavice

Brankárske rukavice nie sú lacné. Aby ste sa z rukavíc mohli tešiť čo najdlhšie, treba sa o ne správne starať. Takže budeš mať vždy najlepšiu priľnavosť v hre a môžeš predĺžiť životnosť svojich brankárskych rukavíc.


Uč sa viac