Goalkeeper Glove Guide Everything you need to know about goalkeeper gloves

Staň sa brankárskym expertom

Rukavice sú najdôležitejším nástrojom každého brankára. Ruku od lopty delia iba rukavice. Dobré brankárske rukavice tiež pomáhajú s istotou chytať aj ťažké strely. Len brankár, ktorý sa dobre cíti vo svojich rukaviciach, môže podať svoj najlepší výkon. Ako však nájsť dokonalé rukavice pre seba? S rôznymi strihmi, penami a modelmi sa dá ľahko stratiť prehľad.

Glove Guide

My v KEEPERsporte môžeme čerpať z viac ako 20-ročných skúseností v odbore a preto sme osvedčenými odborníkmi v oblasti brankárskych rukavíc. Aké brankárske rukavice existujú? Ktoré sú najlepšie? Ako sa môžem starať o svoje rukavice? Akémodely rukavíc sú dostupné?

V našom sprievodcovi rukavicami nájdeš odpovede na tieto otázky a ešte oveľa viac. Preklikaj sa teraz a staň sa expertom na brankárske rukavice.

Varianty strihov

Okrem klasických strihov, ako sú vnútorné strihy, vonkajšie a okrúhle prsty, existuje aj hybridný strih. Ukážeme ti všetky rozdiely medzi jednotlivými variantmi strihu a pomôžeme ti nájsť si svoje obľúbené.


Uč sa viac
Sprievodca lepiacou penou

Nezáleží na tom, či ide o mokrú trávu, tvrdú vnútornú palubovku alebo umelý trávnik. Teraz existuje dokonalá lepiaca pena pre každý povrch. S naším návodom na lepiacu penu nájdeš ideálne pokrytie brankárskych rukavíc!


Uč sa viac
Modely rukavíc

Vo svete existuje nespočetné množstvo variácií brankárskych rukavíc. Modely sa líšia dizajnom, materiálmi a predovšetkým cenami. Preto sme vytvorili prehľad všetkých modelov brankárskych rukavíc Varan7.


Uč sa viac
Starostlivosť o rukavice

Brankárske rukavice nie sú lacné. Aby ste sa z rukavíc mohli tešiť čo najdlhšie, treba sa o ne správne starať. Takže budeš mať vždy najlepšiu priľnavosť v hre a môžeš predĺžiť životnosť svojich brankárskych rukavíc.


Uč sa viac
Střihy rukavic
Střihy rukavic

Vnitřní, kulatý a klasický střih nejsou jediné střihy na trhu. K dispozici je nespočet hybridních střihů. Nech nás, abychom tě provedli bludištěm střihů brankářských rukavic.


Zde najdeš více o střizích rukavic
Průvodce pěnou rukavic
Průvodce pěnou rukavic

Pro každé počasí a druh povrchu existuje speciální typ pěny. Náš průvodce pěnou vám pomůže najít ideální pěnu pro brankářské rukavice!


Najdi svou ideální pěnu
Modely rukavic
Modely rukavic

Modelů brankářských rukavic je opravdu nespočet. Modely se liší designem, materiály a především: cenami. Vytvořili jsme pro tebe přehled všech modelů brankářských rukavic Varan7.


Zde najdeš více o modelech rukavic
Péče o rukavice
Péče o rukavice

Brankářská rukavice je drahá záležitost. Abys ušetřil peníze a prodloužil jejich životnost, měl bys o ně správně pečovat. Chraň životní prostředí tím a prodluž životnost rukavic!


Chci pečovat o své rukavice