Goalkeeper Glove Guide Everything you need to know about goalkeeper gloves

Staň sa brankárskym expertom

Rukavice sú najdôležitejším nástrojom každého brankára. Ruku od lopty delia iba rukavice. Dobré brankárske rukavice tiež pomáhajú s istotou chytať aj ťažké strely. Len brankár, ktorý sa dobre cíti vo svojich rukaviciach, môže podať svoj najlepší výkon. Ako však nájsť dokonalé rukavice pre seba? S rôznymi strihmi, penami a modelmi sa dá ľahko stratiť prehľad.

Glove Guide

My v KEEPERsporte môžeme čerpať z viac ako 20-ročných skúseností v odbore a preto sme osvedčenými odborníkmi v oblasti brankárskych rukavíc. Aké brankárske rukavice existujú? Ktoré sú najlepšie? Ako sa môžem starať o svoje rukavice? Akémodely rukavíc sú dostupné?

V našom sprievodcovi rukavicami nájdeš odpovede na tieto otázky a ešte oveľa viac. Preklikaj sa teraz a staň sa expertom na brankárske rukavice.

Střihy rukavic
Střihy rukavic

Vnitřní, kulatý a klasický střih nejsou jediné střihy na trhu. K dispozici je nespočet hybridních střihů. Nech nás, abychom tě provedli bludištěm střihů brankářských rukavic.


Zde najdeš více o střizích rukavic
Průvodce pěnou rukavic
Průvodce pěnou rukavic

Pro každé počasí a druh povrchu existuje speciální typ pěny. Náš průvodce pěnou vám pomůže najít ideální pěnu pro brankářské rukavice!


Najdi svou ideální pěnu
Modely rukavic
Modely rukavic

Modelů brankářských rukavic je opravdu nespočet. Modely se liší designem, materiály a především: cenami. Vytvořili jsme pro tebe přehled všech modelů brankářských rukavic Varan7.


Zde najdeš více o modelech rukavic
Péče o rukavice
Péče o rukavice

Brankářská rukavice je drahá záležitost. Abys ušetřil peníze a prodloužil jejich životnost, měl bys o ně správně pečovat. Chraň životní prostředí tím a prodluž životnost rukavic!


Chci pečovat o své rukavice