Ktorý strih je pre mňa vhodný?

Každý brankár má iný vkus: to sa netýka len značky, peny alebo dizajnu, ale aj výberu strihu rukavíc. Bližšie vám predstavíme bežné strihy prstov. 

K-POWER (hybridný strih)

„Negative Cut“ meets „Gunn Cut“ (vnútorný strih spolu s okrúhlym strihom)! Inovatívna kompozícia pozostáva z dvoch obľúbených, úzkych strihov a bola mnohokrát testovaná KEEPERsportom. Je tu zabezpečený optimálny cit a priľnavosť na loptu v kombinácii s perfektným komfortom. 

Negative Cut (vnútorný strih)

je veľmi úzky strih a zabezpečuje ideálny komfort, priľnavosť a cit na loptu. Tento strih vymyslel legendárny brankár Jean-Marie Pfaffe a je prvou voľbou mnohých profesionálnych brankárov. 

Gunn Cut (okrúhly strih prstov)

sa pôvodne používal prevažne na britských ostrovoch a v USA, ale teší sa stále väčšej obľube aj v strednej Európe. Napriek tomu, že je tento strih relatívne úzky na prstoch, ponúka najväčšiu kontaktnú plochu a teda najoptimálnejší kontakt lopty na chytaciu plochu rukavíc.

Regular/Flat Cut (vonkajší strih prstov)

je klasická varianta zabezpečujúca voľnejší pocit pri nosení. Aby sa vylepšila veľká chytacia plocha sme my v KEEPERsporte vyrobili niektoré časti na ukazováku a malíčku z peny. Tak je zabezpečený výborný kontakt na penu a istá priľnavosť aj pri nechcenom pootočení prstov pri brankárskom zákroku. 

No items available