Ako môžem zaplatiť?

 • Dobierka

  Dobierka

  Platba dobierkou je u našich zákazníkov stále najobľúbenejšia kvôli jej jednoduchosti a bezpečnosti. Po objednaní tovaru ti tovar pošleme, kuriér spoločnosti Geis ti prinesie zásielku, ktorú na mieste zaplatíš kuriérovi v hotovosti.

   

   

 • SOFORT rýchly prevod na účet

  SOFORT rýchly prevod na účet

  SOFORT rýchly prevod na účet patrí k najľahším a najbezpečnejším online platobným prostriedkom s  preverenou ochranou dát TÜV. Tento prevod peňazí sa uskutočňuje v reálnom čase a je rýchlejší ako klasický prevod peňazí cez internetbanking banky. Nemusíš sa nikde registrovať alebo uvádzať údaje z tvojej platobnej karty. Jediné, čo potrebuješ, je online bankový účet. Po potvrdení objednávky v našom e-shope sa prihlásiš zadaním čísla tvojho účtu a kódu banky a platbu potvrdíš zadaním PIN a TAN.

  Potrebuješ pomoc?
  Viac informácií, výhody tejto služby a video nájdeš tu.
  Takto to funguje! – Live-Demo si môžeš pozrieť tu.

   

   

 • Paypal

  Paypal

  Pomocou služby PayPal zaplatíš za nákup online jednoducho a bezpečne. Po vytvorení objednávky budeš presmerovaný priamo na stránku PayPal, kde sa prihlásiš a potvrdíš tvoju platbu. 

  Výhody služby Paypal:

   

  • tovar dostaneš rýchlo, pretože tvoju platbu dostaneme hneď a tovar môžme hneď poslať
  • používanie služby Paypal je pre teba ako kupujúceho úplne bezplatné
  • Paypal chráni svojich klientov

  Viac informácií

  ... o službe Paypal nájdeš tu >>

 • Vopred na účet

  Vopred na účet

  Po obdržaní objednávky ti pošleme e-mailom faktúru so všetkými údajmi potrebnými k prevodu peňazí na náš účet. Hneď po prijatí peňazí ti tovar pošleme. Pri úhrade na náš účet zadaj do poznámky tvoje meno a priezvisko, aby sme rýchlejšie vedeli identifikovať tvoju platbu. 

  Číslo účtu KEEPERsport
  Peter Paluch
  Slovenská Sporiteľňa
  IBAN: SK6909000000000233141656
  BIC (Swift):   GIBASKBX

  Číslo účtu: 0233141656

  Kód banky: 0900

  Prevod peňazí trvá väčšinou 1-3 dni, môžeš nám na náš e-mail  shop@keepersport.sk  poslať Potvrdenie o zaplatení z tvojej banky, aby sme ti tovar mohli hneď poslať.