Ako môžem zaplatiť?

Kreditkarte

Platobný postup
Odporúčame, aby si mal pripravené informácie o tvojej kreditnej karte (firma vydávajúca kartu, meno vlastníka karty, číslo karty, dátum platnosti karty, bezpečnostný kód). Po potvrdení objednávky bude celková suma za objednaný tovar odrátaná z tvojej kreditnej karty. Informáciu o zrealizovaní platby hneď dostaneme, objednaný tovar teda budeme hneď posielať (ak je tovar skladom).

Bezpečnosť
Ochrana osobných údajov je záležitosťou dôvery a tvoja dôvera je pre nás dôležitá. Ochrana a zákonné zhromažďovanie, spracovanie a používanie tvojich osobných údajov je preto pre nás veľmi dôležité. Pre bezpečný prenos zákazníckych dát v objednávacom procese a dát o kreditných kartách používame bezpečný systém „Secure Socket Layer“ (SSL) od Saferpay, ktorý má certifikát PCI DSS a je medzinárodne schválený pre 3-D Secure postupy.

PayPal

Pomocou služby PayPal zaplatíš za nákup online jednoducho a bezpečne. Po vytvorení objednávky budeš presmerovaný priamo na stránku PayPal, kde sa prihlásiš a potvrdíš tvoju platbu.


** Výhody služby Paypal:
------------------------------------------------------------

Tovar dostaneš rýchlo, pretože tvoju platbu dostaneme hneď a tovar môžme hneď poslať (ak je skladom). Používanie služby Paypal je pre teba ako kupujúceho úplne bezplatné. Paypal chráni svojich klientov.


** Viac informácií
------------------------------------------------------------

... o službe Paypal nájdeš tu
/www.paypal.com/sk/webapps/mpp/home _blank>>>

Vopred na účet

Po obdržaní objednávky ti pošleme e-mailom faktúru so všetkými údajmi potrebnými k prevodu peňazí na náš účet. Hneď po prijatí peňazí ti tovar pošleme. Pri úhrade na náš účet zadaj do poznámky tvoje meno a priezvisko, aby sme rýchlejšie vedeli identifikovať tvoju platbu.  Číslo účtu KEEPERsport
Peter Paluch
Slovenská Sporiteľňa
IBAN: SK6909000000000233141656
BIC (Swift):   GIBASKBX Číslo účtu: 0233141656 Kód banky: 0900 Prevod peňazí trvá väčšinou 1-3 dni, môžeš nám na náš e-mail  shop@keepersport.sk  poslať Potvrdenie o zaplatení z tvojej banky, aby sme ti tovar mohli hneď poslať.