Tabuľka veľkostí chráničov kolien
KEEPERsport info o veľkostiach

NÁŠ SPRIEVODCA VEĽKOSŤAMI

Nové produkty často prinášajú masívne zvýšenie výkonu. Ale len so správnou veľkosťou môžeš na ihrisku skutočne predviesť svoj maximálny výkon. Bez ohľadu na to, či si vyberieš brankárske rukavice, oblečenie alebo iné vybavenie od KEEPERsportu, máme pre teba tú správnu veľkostnú tabuľku!

Ak si stále nie si istý, kontaktuj náš zákaznícky servis. Sme radi, že môžeme pomôcť!

Brankárske rukavice

Odmeraj dĺžku od špičky prostredníka po začiatok dlane (prvý záhyb), ako je znázornené na obrázku. Svoju veľkosť si potom môžeš prečítať z tabuľky. Upozorňujeme, že táto veľkostná tabuľka platí hlavne pre rukavice KEEPERsport. Iné značky ako reusch, uhlsport alebo adidas majú trochu iné strihy rukavíc.

Tabuľka veľkostí Brankárske rukavice Ruka
  • KEEPERSPORT OBLEČENIE

    Tak veľmi si sa tešil na doručenie, no teraz ti nové veci nesedia? Aby sa to už neopakovalo, vytvorili sme vlastnú tabuľku veľkostí oblečenia KEEPERsport. Tu nájdeš správne miery pre brankárske tréningové topy, brankárske nátelníky, brankárske dresy a topy od KEEPERsportu. V pohľade A nájdeš dĺžku topu. V zobrazení B nájdeš informácie o veľkostiach pre dĺžky ramien u tričiek s dlhým rukávom.

    *všetky rozmery v centimetroch | cm

Veľkosť tabuľka oblečenie

Chrániče kolien

Zmeraj obvod kolena podľa obrázka (asi 15 cm pod stredom kolennej jamky). Uisti sa, že koleno je mierne ohnuté (približne 30° ohnutie).

Chrániče lakťov

Zmeraj si obvod lakťa, ako je znázornené na obrázku. Uisti sa, že máš lakeť mierne ohnutý (približne 30° ohnutie).

Sprievodca veľkosťou lakťa