MLADÁ. COOL. BLÁZNIVÁ.

Ktorý typ brankára si? Moderný? Mladý? Bláznivý? Provokatér? Cool? Alebo tak trochu z každého typu? Ak áno, tak potom si tu správne! Profi materiál bez "marketingových" vychytávok, zbytočných a predražených vlastností. Tu dostaneš potrebnú kvalitu za rozumnú cenu!

BRANKÁRSKE RUKAVICE

Mladá. Cool. Bláznivá. - to je motto brankárskych rukavíc Rehab. Ako môžeš vidieť z dizajnu, tieto rukavice nie sú pre slabé povahy. Najlepšia priľnavosť v kombinácii s neprekonateľným pomerom ceny a výkonu robí zo značky Rehab voľbu mnohých mladých brankárov. Dospelí aj deti oceňujú široký výber veľkostí, strihov a farieb. Či už je tvoj brankársky dres červený, zelený, oranžový, žltý alebo modrý – so značkou Rehab vždy dokonale zladíš farbu svojich brankárskych rukavíc.

 

 

BRANKÁRSKY TEXTIL

Brankár potrebuje nielen brankárske rukavice, ale aj správne oblečenie. Nezáleží na tom, či ide o tréning alebo zápas, s produktami značky Rehab budeš perfektne vybavený, od dresov až po spodnú bielizeň, a navyše budeš vyzerať štýlovo! Brankárske oblečenie Rehab je dostupné v rôznych farbách a veľkostiach pre malých aj veľkých. Vysokokvalitné materiály zaručujú dokonalé prispôsobenie a sú za bezkonkurenčnú cenu!

 

 

 

 

KOLEKCIE

 • Výnimočný dizajn - bezkonkurenčná cena!

  Graphics

  Videli ste najnovšie topky od Rehabu?S rukavicami Extreme CG3 Graphic Blue a Extreme CG3 Graphic Red opäť prichádzajú na trh brankárske rukavice s mimoriadnym dizajnom v spojení so špičkovým pomerom ceny a výkonu. Nové brankárske rukavice Graphic Red & Graphic Blue s cenou len 49,95 € zaujmú jedinečným gripom a perfektným strihom.

 • Ukážte svoju jednotu. Ukážte svoju krajinu. Ukážte svoju vášeň.

  Country Gloves

  V súlade s Majstrovstvami Európy 2021 sme v našich rukaviciach vybrali 13 rôznych národov – so špičkovými materiálmi za jedinečné ceny.

  Stoj teraz pri svojej krajine, vezmi si rukavice a ukáž svoju vlajku aj na ihrisku!

 • Máš náladu na niečo nové?

  Tréningové sety

  Štýlový na cestách, dokonca aj počas tréningu! S tréningovou sadou Rehab v žltej alebo modrej farbe si môžeš byť istý špičkovým výkonom na ihrisku. Vyber si medzi brankárskymi rukavicami Rehab Core CG1 NC v modrej farbe s odnímateľnými chráničmi prstov alebo Rehab Core CG1 NC v žltej farbe. Pridaj zodpovedajúci textil a tvoj outfit bude dokonalý!

 • Vneste farbu do svojej brankárskej hry!

  Paintattack

  Aj v roku 2021 bude nové vydanie populárnej série PaintAttack. Brankárske rukavice dokonale zladené s brankárskymi dresmi NIKE. Perfektné kombinácie rukavice - dres pre všetkých brankárov. Chytaj štýlovo.

  Vnútorný strih. Prémiový grip. Zvršok vyrobený zo silikónu. Toto sú tri dôkazy kvality nášho prémiového modelu "Extreme CG3". Úplne bez "ozdôb" a bez zbytočných funkcií, no napriek tomu vybavené najdôležitejšími funkciami pre optimálne prispôsobenie, skvelú priľnavosť a moderný dizajn.