Vlastnosti

- zlepšuje priľnavosť rukavíc v daždivých podmienkach 
- nepremokavý efekt pri silnom daždi
- neškodí pokožke

Optimálna priľnavosť v daždi s Aqua Glue

KEEPERsport Aqua Glue lepidlo je absolútnou inováciou v brankárskom svete. Po nespočetných výskumoch a dôkladnom testovaní u amatérov aj profesionálov sa nám konečne podarilo vytvoriť "lepidlo", ktoré môže výrazne zlepšiť priľnavosť tvojich rukavíc najmä v mokrých podmienkach

Výhody

Návod na použitie

"Menej je často viac."
Vo videu k lepidlu KEEPERsport Aqua Glue môžeš vidieť, že s týmto lepidlom pre brankára musíš narábať opatrne.  Mal by si po trošičke nanášať malé množstvo na chytaciu časť rukavíc, podľa toho, ako veľmi prší, prípadne aké mokré je ihrisko. Ak nanesieš veľmi veľa lepidla, pravdepodobne Aqua Glue nespraví požadovaný výsledok. Preto začni radšej s malým množstvom (napríklad veľkosť ako hrášok) a natri ho na celý  latex obidvoch rukavíc, ak ho bude málo, tak trochu lepidla pridaj. 

Malý tip od KEEPERsport tímu: otestuj KEEPERsport Aqua Glue lepidlo najskôr na tréningu. Tak vyskúšaš, aké množstvo lepidla máš naniesť na rukavice, aby sa zlepšila tvoja priľnavosť. 

Dôležité

Po každom použití rukavíc s Aqua Glue je nutné ich dôkladne vyprať (nie v práčke). Tým budeš mať istotu, že sa latex tvojich rukavíc nepoškodí. Na čistenie sa najlepšie hodia čističe rôznych značiek: