Varan7 Game Over - posledná kolekcia Varan7

Éra Varan7 pokračuje GAME OVER do posledného kola*. Táto jedinečná kolekcia brankárskych rukavíc kombinuje legendárne farby všetkých kolekcií Varan7 - Gamechanger, Gamebreaker & Game of Power - len v jedinej rukavici. GAME OVER nie je len názov, je to energia, ktorá poháňa k čo najlepšiemu výkonu a pri ktorej sa každý útočník chveje od zúfalstva.

Ako odborníci vieme, že každý brankár má individuálne potreby. Preto opäť ponúkame rukavice GAME OVER vo všetkých strihoch, aby si si našiel presne tie pravé rukavice pre teba – či už si ambiciózny amatérsky alebo profesionálny brankár.

S GAME OVER vkročíš na ihrisko sebavedomo a s pocitom neporaziteľnosti!

Ako sa modely líšia?

Ktorý model je pre mňa vhodný? - otázka, ktorej veľmi dobre rozumieme a na ktorú po viac ako 20 rokoch odbornosti poznáme odpoveď. Každý brankár je jedinečný s individuálnymi prianiami a potrebami.

Naším cieľom je zohľadniť túto rozmanitosť a dobre vám slúžiť prostredníctvom širokej škály rôznych síl. Pretože vieme, že dokonalé brankárske rukavice nie sú univerzálne, ale závisia od mnohých komponentov. Naše silá sa od seba líšia v mnohých smeroch. Počnúc použitými materiálmi, cez rôzne strihy až po cenovú hladinu. Rukavice doslova rozoberáme, aby sme dôkladne analyzovali každé pre a proti.

Takto ti poskytneme ideálny prehľad, ktorý pomôže urobiť krok k perfektnej brankárskej rukavici pre teba. Poďme spoločne nájsť ideálny model pre teba, ktorý ťa poženie k maximálnemu výkonu na ihrisku!

Zažiar na ihrisku!

Naša kolekcia sa nezameriava len na výnimočný dizajn, ale aj na neprekonateľný výkon. Vďaka pútavým farebným kombináciám zažiariš na ihrisku a ohromíš súperov.

TOTO SÚ NOVÉ MODELY:

>> Varan7 Hero NC Game Over
>> Varan7 Champ NC Game Over
>> Varan7 Champ Power Game Over
>> Varan7 Champ GC Game Over
>> Varan7 Pro NC Game Over
>> Varan7 Premier NC Game Over
>> Varan7 Challenge NC Game Over

Champ NC
Champ Power
Champ GC

Zo zákulisia

Od začiatku bola naša vízia jasná: každý brankár, mladý či starý, profesionál či amatér, muž či žena, si zaslúži len to najlepšie v podobe brankárskej rukavice. Naším cieľom je poskytnúť nezabudnuteľný pocit - pocit z nosenia perfektných rukavíc. Táto myšlienka nás inšpiruje a dáva nám každý deň novú motiváciu. Ako však dosiahneme tento ambiciózny cieľ?

Náš výrobný proces sa vyznačuje vášňou pre brankárov a najvyššou úrovňou precíznosti. Prechádzame každým krokom, aby sme zaistili vynikajúcu kvalitu našich rukavíc Varan7. Každá rukavica je vyrobená ručne a vyvinutá v Nemecku s viac ako 20-ročnými brankárskymi skúsenosťami. Od inovatívneho dizajnu po starostlivý výber materiálov, od výroby až po dôkladnú kontrolu kvality – na každom kroku uplatňujeme maximálnu starostlivosť a odborné znalosti.

Obrázky povedia viac ako tisíc slov!

Champ NC Game Over
Champ Power Game Over
Champ GC Game Over

*Na brankárskych rukaviciach Varan8 už veľmi tvrdo pracujeme. Chceš nás podporiť? Potom nás navštívte na Discorde pod týmto >>Odkazom<< a staňte sa súčasťou Kruhu KEEPERS!