VŠETKY BRANKÁRSKE RUKAVICE KOLEKCIE GAME OVER

Stále si nie sI istý, ktorý model brankárskych rukavíc je pre teba ten pravý? Nebojt sa – pomôžeme ti nájsť perfektné rukavice! Objav špeciálne vlastnosti našej novinky Game Over Kollektion, ktorá ti ponúka širokú škálu modelov. Game Over Pack obsahuje celkom 7 rôznych modelov rukavíc: Varan7 Hero NC, Varan7 Champ NC, Varan7 Champ GC, Varan7 Champ Power, Varan7 Pro NC, Varan7 Premier NC a Varan7 Challenge NC. Každý model bol špeciálne prispôsobený potrebám profesionálnych a amatérskych brankárov, aby bol zabezpečený najlepší možný výkon a pohodlie. Nechaj sa inšpirovať individuálnymi vlastnosťami každého modelu a vyber si ten, ktorý dokonale vyhovuje tvojmu štýlu hry a potrebám.

  • VARAN7 HERO NC

    Našou absolútnou špičkou je Varan7 Hero NC. V týchto brankárskych rukaviciach sú použité len tie najkvalitnejšie materiály, aby bola zaistená vynikajúca kvalita. Mnohí profesionáli prisahajú na tieto brankárske rukavice a nosia ich pri svojich zápasoch. Pokiaľ ide o to, aby si zo seba vydal všetko, tieto rukavice sú perfektnou voľbou, pretože ponúkajú absolútne najlepšiu priľnavosť! Varan7 Hero je k dispozícii v obľúbenom vnútornom strihu (NC), ktorý poskytuje špeciálny pocit pri kontakte s loptou a dobre sedí na prstoch. Ver v neprekonateľnú kvalitu Varan7 Hero NC a zvýš svoj výkon na ihrisku!

  • VARAN7 CHAMP NC

    Varan7 Champ NC je nepochybne ďalším vrcholom medzi našimi top modelmi. Na tento model sa spolieha množstvo profesionálov v celej Európe. Pri spracovaní kladieme veľký dôraz na vynikajúcu kvalitu, aby si mohol držať v rukách absolútne špičkový produkt. Varan7 Champ NC kombinuje neuveriteľnú priľnavosť s vynikajúcim komfortom nosenia. Vďaka tejto interakcii sú medzi brankárskymi rukavicami skutočne obľúbené. Vnútorný strih (NC) zaisťuje obzvlášť jemný pocit pri dotyku s loptou, takže môžeš hrať presne a bezpečne. S týmto modelom si dobre vybavený, aby si na ihrisku odovzdal to najlepšie!