KEEPERsport Varan7 Game of Power - Profesionálne brankárske rukavice

Je to už tretia kolekcia v rodine Varan7. Nielen samotná brankárska hra, ale aj brankárska výstroj sa vyvíja. My tiež a preto VŽDY držíme palec na pulze. Po prvých dvoch kolekciách Varan7 Gamechanger & Gamebreaker teraz je čas uvoľniť našu energiu na ihrisku. Či už profesionálny alebo amatérsky brankár, s novým Varan7 GAME OF POWER sa každý z nás stane neprekonateľnou prekážkou v boxe!

Pozrit si úplne nové brankárske rukavice z kolekcie Game of Power:

   

Ako sa modely navzájom líšia?

Sú srdcom tejto kolekcie – rôzne modely:

Ktorý model je však pre mňa ten pravý a čím sa od seba líšia. Po viac ako 20 rokoch odborných znalostí presne vieme, aký individuálny je každý z našich brankárov s veľmi špecifickými prianiami, potrebami a návrhmi. Preto je naším cieľom uspokojiť tieto potreby a túžby prostredníctvom množstva rôznych modelov. Každý model sa od seba líši: či už použitými materiálmi, rôznymi strihmi alebo cenovou úrovňou. Dokonalé brankárske rukavice závisia od mnohých komponentov a rozhodne nejde o univerzálny produkt.

Naše rukavice rozdeľujeme na jednotlivé časti a uvádzame všetky výhody a nevýhody, aby sme mohli poskytnúť ideálny prehľad, ktorý pomôže urobiť krok k nájdeniu perfektných brankárskych rukavíc pre teba.

Profesionáli dôverujú Game of Power!

V KEEPERsporte pracuje okolo 40 zamestnancov vo viacerých krajinách a napriek tomu naše produkty, a najmä naše brankárske rukavice Varan7, vyvíja niekoľko stoviek ľudí? Ako to funguje?

Jednoducho: Veríme spätnej väzbe od každého brankára, či už profesionálneho, amatérskeho alebo hobby brankára. Konštruktívna spätná väzba a spätná väzba na naše modely Varan7 sú tajnou zložkou spokojnosti tisícok zákazníkov. Potrebujeme ich ako vzduch, ktorý dýchame, a práve z tohto dôvodu sa snažíme každodenne komunikovať s našou komunitou a najmä s našimi odborníkmi. Sú to tí, ktorí naše brankárske rukavice zažívajú v praxi každý deň, a preto sú našim najcennejším zdrojom spätnej väzby.

Kto stojí za vývojom našich produktov? Kto sú vlastne KEEPERsport profesionáli?

Tu získaš prehľad o našom kruhu profesionálov - preklikaj sa!

Tobias Lawal

Linzer ASK

Mariella El Sherif

SK Sturm Graz

Lukas Gütlbauer

Wolfsberger AC

Hendrik Bonmann

Wolfsberger AC

   

Príbeh Varana7...

Vyššie sme už vysvetlili "Kto?" vyrobil a spoluvyvinul náš Varan7.

Ale teraz otázky "Prečo?" a ako?" vyrábame naše brankárske rukavice Varan7.

Naším poslaním bolo vždy ponúknuť každému STRÁŽCU, či už muž alebo žena, či už dieťa alebo dospelý, či už profesionál alebo amatérsky, tie najlepšie možné brankárske rukavice. Pocit z perfektnej brankárskej rukavice je nezabudnuteľný. Tento pocit nás poháňa každý deň.

Skúsenosti TU viac o výrobe našich brankárskych rukavíc Varan7 a spoznajte naše poslanie ešte lepšie.

Obrázky povedia viac ako tisíc slov!

Chcel by si získať viac dojmov z našej novej kolekcie Game of Power?

Preklikaj sa naším svetom obrázkov s množstvom fotografií našich profesionálov a členov komunity.

Game of Power v akcii!

Chceš vidieť naše nové modely Game of Power ?

Od Hero NC po Challenge NC – tu získaš ešte bližšie informácie o všetkých modeloch!