VŠETKY BRANKÁRSKE RUKAVICE V GAME OF POWER

Ešte stále nie sI rozhodnutý, ktorý model brankárskych rukavíc je pre teba ten pravý? Neboj sa: tu nájdeš špeciálne vlastnosti všetkých nových modelov Game of Power, aby si si na 100% mohol nájsť perfektné rukavice pre seba!
Nový Game of Power Pack obsahuje 7 rôznych modelov rukavíc: Varan7 Hero NC, Varan7 Champ NC, Varan7 Champ GC, Varan7 Champ Power, Varan7 Pro NC, Varan7 Premier NC a Varan7 Challenge NC. Každý model bol prispôsobený špecifickým potrebám profesionálnych a amatérskych brankárov.

 • Varan7 Hero NC

  Varan7 Hero NC je náš absolútny top model. Tu pracujeme s najlepšími materiálmi najvyššej kvality. Tieto brankárske rukavice nosí väčšina profesionálov.. Tento model je dokonalý, pokiaľ ide o to, aby si zo seba vydal všetko, pretože ponúka absolútne najlepšiu priľnavosť! Varan7 Hero je k dispozícii v obľúbenom vnútornom strihu (NC). Tento strih ponúka veľa citu pri kontakte s loptou a dobre sedí na prstoch.

  

 • Varan7 Champ NC

   Varan7 Champ NC je tiež jedným z našich top modelov. Na tento model sa spolieha mnoho profesionálov v celej Európe. Pri spracovaní sa dbá na najvyššiu kvalitu - aby si v rukách držal absolútny top model. Tento model kombinuje neuveriteľnú priľnavosť a skvelý komfort nosenia. Vnútorný strih prstov (NC) poskytuje veľa citu pri kontakte s loptou. S týmto modelom si dobre vybavený!

  

 • Varan7 Champ Power

   Varan7 Champ Power sú to pravé brankárske rukavice pre brankárov, ktorí milujú hybridný strih. Toto je na našich modeloch označené „Power“. Zvláštnosťou tohto strihu je, že sú kombinované dva najobľúbenejšie strihy rukavíc (vnútorný strih a okrúhle prsty). Mäkké latexové vystuženie na ukazovákoch a prostredníku umožňujú optimálne prispôsobenie bez nepríjemných švov. Na ukazováku a malíčku sú zapracované funkčné priľnavé penové kryty, ktoré sľubujú najlepší možný úchop v každej situácii.

  

 • Varan7 Champ GC

  S Varan7 Champ GC urobíš správnu voľbu, ak máš rád strih okrúhlych prstov. Pri tomto strihu sa lepiaca pena doslova váľa okolo prstov. Výsledkom je, že tento model Gunn Cut ponúka nielen "okrúhly pocit priľnavosti", ale aj skvelé odpruženie pre obzvlášť ostré strely. Možno aj preto je tento variant na Britských ostrovoch taký populárny.

  

 • Varan7 Pro NC

  Varan7 Pro NC  je klasický model, ktorý presvedčí skvelým pomerom ceny a výkonu. Na tieto rukavice sa ale spolieha aj mnoho profesionálov. Varan7 Pro je k dispozícii v obľúbenom vnútornom strihu prstov (NC), ktorý sľubuje obzvlášť dobrý cit pre loptu. Lepiaca pena ponúka dobrú priľnavosť a je tiež celkom odolná proti oderu v suchých podmienkach. Všestranne skvelý a lacný model!

  

 • Varan7 Premier NC

  Varan7 Premier NC sú perfektné brankárske rukavice na tréning alebo nováčikov. Pri tréningu brankárov je životnosť dôležitejšia ako najlepší grip, pretože to môže zlepšiť bezpečnosť chytu. Z tohto dôvodu sa na tento model pri tréningu spoliehajú aj mnohí profesionáli. Navyše tieto rukavice presvedčia neuveriteľným pomerom ceny a výkonu. Ako tréningové rukavice je tento model presvedčivý v každom ohľade.

  

 • Varan7 Challenge NC

  Varan7 Challenge NC je tou správnou voľbou pre brankársky tréning. Najmä na tréningu potrebuješ vyšší počet brankárskych rukavíc. Lepiaca pena je ešte odolnejšia voči oderu a teda trvácna. Dopyt po lacných brankárskych rukaviciach s vysokou kvalitou sa v posledných rokoch zvýšil. Vďaka špeciálnej štruktúre Varan7 Challenge sa nám podarilo vytvoriť skvelé brankárske rukavice pre deti a začiatočníkov.S týmito brankárskymi rukavicami hrajú aj profesionálni brankári na tímových tréningoch.

 • BRANKÁRSKE RUKAVICE MUSIA PERFEKTNE SEDIEŤ!

  NÁJDI SVOJU SPRÁVNU VEĽKOSŤ

  Stále si nie si istý, akú veľkosť potrebuješ pre svoje brankárske rukavice? Žiaden problém!

  Náš sprievodca veľkosťami ti pomôže nájsť správnu veľkosť.