Hero Blackout

Varan7 - začiatok novej éry

Hrdo predstavujeme: Varan7 Hero NC Blackout

Po prvej novinke z našej série Varan7, Varan7 Champ Whiteout, už predstavujeme ďalšieho člena rodiny Varan7: Varan7 Hero NC Blackout. Za týmito rukavicami je viac ako 20 rokov brankárskych skúseností a roky testovania s amatérskymi a profesionálnymi brankármi. O to viac nás teší, že môžeme uviesť na trh naše nové špičkové rukavice.

Varan7 Hero Blackout
Varan7 Champ NC Whiteout

Zmeň svoju hru s Varan7 Gamechanger!

Nová kolekcia Varan7 Gamechanger je tu! Prvé modely novej kolekcie Gamechanger, Hero NC a Champ NC, sú teraz k dispozícii a to najlepšie na tom je: ďalšie modely s rôznymi strihmi a rôznymi penami s rôznymi cenovými hladinami budú nasledovať. Klikniňe sem a pozri sa na všetky potrebné informácie!

We did it for the love of the game

Kladieš si otázky „prečo?“ a „ako?“ boli vyrobené brankárske rukavice Varan7? Prečítaj si vzrušujúce poznatky.

Našim poslaním vždy bolo byť schopní ponúknuť každému brankárovi, bez ohľadu na to, či je profesionálny alebo amatérsky brankár, dorastenecký alebo seniorský brankár, či už brankár alebo brankárka, ideálne brankárske rukavice. Pocit z nosenia perfektných rukavíc je nezabudnuteľný. Precíť presvedčenie Georga Heu, zakladateľa KEEPERsportu:

V KEEPERsport je kvalita veľmi dôležitá. Je na prvom mieste a musí 100% spĺňať naše požiadavky. KEEPERbase navyše pripisuje veľký význam udržateľnosti. Vždy sledujeme budúcu generáciu brankárov a snažíme sa, aby boli dodacie cesty čo najkratšie.

Môžeš to vidieť a vypočuť si aj sám:

Tieto rukavice robia brankárov lepšími!

Varan7 sú najpohodlnejšie brankárske rukavice všetkých čias. Poskytujú neuveriteľný pocit.

Zostane nalepená na lopte