Hero Blackout

Varan7 - začiatok novej éry

Hrdo predstavujeme: Varan7 Hero NC Blackout

Po prvej novinke z našej série Varan7, Varan7 Champ Whiteout, už predstavujeme ďalšieho člena rodiny Varan7: Varan7 Hero NC Blackout. Za týmito rukavicami je viac ako 20 rokov brankárskych skúseností a roky testovania s amatérskymi a profesionálnymi brankármi. O to viac nás teší, že môžeme uviesť na trh naše nové špičkové rukavice.

Zľava a zadarmo rukavice Varan7 za spätnú väzbu

Naše produkty neustále zdokonaľujeme, aby naše služby a kvalita zostali vždy na najvyššej úrovni. Na to potrebujeme tvoju spätnú väzbu na úplne prvé rukavice Varan7. Máš už nové brankárske rukavice od KEEPERsportu? Potom sa pridaj teraz:

Čaká ťa ešte viac

A čo je na tom najlepšie: ďalšie modely brankárskych rukavíc zo série Varan7 na seba nenechajú dlho čakať. V najbližších týždňoch bude nasledovať viac farebných modelov, niekoľko strihov v rôznych cenových hladinách. Nenechaj si ujsť ich predstavenie:

We did it for the love of the game

Kladieš si otázky „prečo?“ a „ako?“ boli vyrobené brankárske rukavice Varan7? Prečítaj si vzrušujúce poznatky.

WHY

Našim poslaním vždy bolo byť schopní ponúknuť každému brankárovi, bez ohľadu na to, či je profesionálny alebo amatérsky brankár, dorastenecký alebo seniorský brankár, či už brankár alebo brankárka, ideálne brankárske rukavice. Pocit z nosenia perfektných rukavíc je nezabudnuteľný. Precíť presvedčenie Georga Heu, zakladateľa KEEPERsportu:

WHERE

V KEEPERsport je kvalita veľmi dôležitá. Je na prvom mieste a musí 100% spĺňať naše požiadavky. KEEPERbase navyše pripisuje veľký význam udržateľnosti. Vždy sledujeme budúcu generáciu brankárov a snažíme sa, aby boli dodacie cesty čo najkratšie.

Môžeš to vidieť a vypočuť si aj sám:

Tieto rukavice robia brankárov lepšími!

Varan7 sú najpohodlnejšie brankárske rukavice všetkých čias. Poskytujú neuveriteľný pocit.

Zostane nalepená na lopte

Follow KS