Gamechanger

Nová kolekcia rukavíc Varan7!

Po úspešnom uvedení našich prvých dvoch modelov brankárskych rukavícVaran7 Champ NC Whiteout a Varan7 Hero NC Blackout, konečne vychádzajú na svetlo naše špeciálne profesionálne modely. S hrdosťou predstavujeme: našu kolekciu Varan7 Gamechanger. Teš sa na kolekciu, v ktorej nájdeš všetky potrebné kúsky. Od všetkých variantov strihov prstov až po rôzne varianty priľnavej peny.

Placeholder

Od Mníchova po Veronu - profesionálni brankári zastúpení po celom svete

Či už v Serii A, nemeckej Bundeslige alebo rakúskej Bundeslige - viac ako 150 brankárov vtlačí svoju pečať do hry novými profesionálnymi špeciálnymi modelmi Varan7. Nové brankárske rukavice od KEEPERsportu robia lepšími brankármi aj špičkových európskych brankárov ako Heinz Lindner z FC Bazilej, Lorenzo Montipo z Hellas Verona alebo Martin Fraisl z FC Schalke 04. Presvedč sa sám:

Sedem rôznych modelov - viac už čoskoro!

V najbližších týždňoch a mesiacoch budú priebežne predstavované nové série a modely z kolekcie Varan7 Gamechanger. Prehľad všetkých modelov a ich dostupnosť nájdeš tu:

Vyber si perfektné rukavice Varan7 Gamechanger!

Aby sme ti pomohli vybrať si perfektný model brankárskych rukavíc, tu nájdeš zoznam všetkých sérií vrátane variantov strihu,  priľnavých pien a zodpovedajúcich úrovní:

Übersicht

Ponor sa do príbehu za Varan7

Kladieš si otázky „prečo?“ a „ako?" boli vyrobené brankárske rukavice Varan7? Našim poslaním vždy bolo byť schopní ponúknuť každému brankárovi, bez ohľadu na to, či je profesionálny alebo amatérsky brankár, mládežník alebo senior, či už brankár alebo brankárka, ideálne brankárske rukavice. V KEEPERsporte je kvalita veľmi dôležitá. Je na prvom mieste a musí 100% spĺňať naše požiadavky. KEEPERbase navyše pripisuje veľký význam udržateľnosti. Chceš počuť viac vzrušujúcich postrehov? Klikni sem!

Why & Where

Väčšia podpora a servis pre vaše Varan7

Správna starostlivosť o rukavice

 

Po zápase nevhadzuj brankárske rukavice nedbalo do práčky! Grip nových brankárskych rukavíc je jednoducho neopísateľný. Skutočný sen pre každého brankára! Aby sme tieto vlastnosti gripu zaručili čo najdlhšie, odporúčame dôkladnú starostlivosť o profesionálny špeciálny model. Čítaj tu a dozvieš sa viac.

Ktorý strih je vhodný pre mňa?

Okrem klasických strihov, akými sú vnútorný, vonkajší a okrúhly strih prstov, existuje aj niekoľko variácií stále obľúbenejšieho hybridného strihu. Ukážeme ti rôzne strihy pomocou našich brankárskych rukavíc KEEPERsport Varan7. Klikni sem a prečítaj si viac.

Nájdi ideálnu penu pre teba

Bez ohľadu na to, či ide o mokrý trávnik alebo tvrdú parketovú podlahu v hale. Máme perfektnú priľnavú penu na každý povrch, prispôsobenú vašim potrebám a požiadavkám. Pre mnohých amatérskych a profesionálnych brankárov je priľnavá pena najdôležitejším detailom brankárskych rukavíc. Bez ohľadu na to, akými funkciami sú vybavené, na koniec je priľnavosť rozhodujúca. S naším sprievodcom priľnavej peny nájdeš perfektný návod pre tvoje ideálne rukavice.

Sleduj nás na sociálnych sieťach

Aktuálne trendy vo svete brankárov nás sleduj na Instagrame, Facebooku & Co. Každý deň tu nájdeš novinky, zaujímavé fakty o brankároch alebo zábavný komunitný obsah. Klikni sem a sleduj nás hneď!

Follow