Zostaň v teple

s produktami KEEPERsport ColdSkin
Zima je jedným z najväčších nepriateľov brankára. V mrazivom počasí je mimoriadne ťažké zostať mobilný a sústredený - bez ohľadu na to, či si amatér alebo profesionál. Teplo sa jednoducho kumuluje do stredu tela, aby sa ochránili životne dôležité orgány. Dôsledkom toho je znížený cit v rukách a nohách, a tým aj strata kontroly nad loptou. Potom je výkon obmedzený. Okrem toho sa zvyšuje riziko zranenia, ak sú teploty pod 5 ° C. Preto je správne brankárske oblečenie v zimných mesiacoch dôležitejšie ako pre hráčov v poli.

Náš vývoj pre tvoj úspech!

Sme si vedomí špecifických požiadaviek v zime a preto sme vymysleli riešenie. Výsledkom bolo perfektné zimné oblečenie s názvom „COLDSKIN“.

Spodné prádlo KEEPERsport COLDSKIN je rozšírením textilnej série ANNUALSKIN a vďaka perfektnej súhre termálnych a funkčných textílií ponúka zateplenie pre mrazivé dni. Kolekciu COLDSKIN spoznáš podľa modrých detailov v textilnom materiáli.

Spodné prádlo je dostupné s alebo bez 3D vypchávok v rôznych dĺžkach.

 

Ďalší textil do zimy

 

 

Textil na začiatok jari

V mokrých podmienkach je k dispozícii ešte aj toto moderné vybavenie:

 • Perfetkné v mokrých podmienkach

  KEEPERsport GK Top Regskin

  KEEPERsport Training Top RegSkin je ideálna podpora pre brankársky tréning v daždi. Brankárska mikina je pohodlná, ľahká, vetru a vode odolná. Sieťovaný materiál na vnútornej strane navyše zaisťuje výbornú priedušnosť.

  Krátky zips na golieri uľahčuje obliekanie a vyzliekanie. Vodotesný zips sa pred použitím ľahko schová a preto už nie je problémom pri náhodnom kontakte s loptou. Optimalizovaný strih na chrbte a nový stojačik ponúkajú vylepšenú ochranu proti vlhkosti a nečistotám.

  KEEPERsport Training Top RegSkin je k dispozícii aj vo verzii s krátkym rukávom pre ešte väčšiu slobodu pohybu!

Tréningové tepláky v zime

So spodným prádlom COLDSKIN budeš v zimných podmienkach dokonale vybavený. Stále však potrebuješ tepláky, ktoré sa obliekajú na spodné prádlo. Toto naše jasné odporúčanie je vhodné pre KEEPERsport tepláky v rôznych verziách:

 

 • Absolute Empfehlung

  KEEPERsport GK Pants Unpadded 3/4 Premier Regskin

  KEEPERsport tepláky 3/4 z nášho vysoko funkčného a 100% vodeodpudivého "materiálu Regskin" sú ideálnym spoločníkom v daždivých podmienkach. Strategicky umiestnená "Abrasion Zone" výrazne zvyšuje odolnosť. Pás "KeepItAll" na nohaviciach tiež ponúka optimálne prispôsobenie a vynikajúce pohodlie pri nosení.

  Materiál: vetru a vode odpudzujúci REGskin