KEEPERsport RegSkin

RegSkin High-Tech materiál pre brankárov

S high-tech materiálmi Regskin budete optimálne pripravení na vlhký až extrémne mokrý brankársky tréning. Odteraz vám nebude vadiť hmla, mrholenie, ranná rosa a dážď. Vďaka dokonalému systému riadenia vlhkosti je vonkajšia strana brankárskych textílií RegSkin nepremokavá a predovšetkým vetruodolná. Na druhej strane však vo vnútri zostáva vždy suchá a teplá.

Ako to funguje? Tu sú technické podrobnosti:

Už žiadne otravné "závažie" počas daždivého tréningu.
Ktorý brankár tento pocit nepozná: najskôr prvá paráda v daždi a po zvyšok tréningu už nosí zbytočný "náklad" namočeného tréningového oblečenia. Toto s výrobkami RegSkin od spoločnosti KEEPERsport nezažije! Vďaka vodoodpudivým vlastnostiam nemôže byť absorbovaná žiadna voda ani vlhkosť. To brankárom nakoniec ušetrí nosenie nepríjemného blata a vlhkosti v extrémnych poveternostných podmienkach a na ťažkých terénoch. Znie to logicky? Veď aj je! Pozri sa na vhodné produkty!

ERROR: Content Element with uid "124297" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

Training Raintop

Naša úplne prepracovaná bunda do dažďa z perfektnej kombinácie kvalitných materiálov RegSkin, ktoré zabezpečujú priedušnosť, najvyššiu funkčnosť, vodeodolnosť a nepriepustnosť.  

Krátky zips, ktorý je súčasťou goliera, sa stará o ľahšie navliekanie a vyzliekanie. KEEPERsport šnúrka na zipse uľahčuje ovládanie. Vodeodolný zips je pred použitím skrytý a nespôsobuje teda problémy pri nežiaducom kontakte s loptou.

Predĺžený zadný strih zabezpečuje lepšiu ochranu pred chladom a znečistením.

Na ukončení rukávov sú umiestnené gumičky pre lepšie pohodlie. Zároveň tieto gumičky zabraňujú tomu, aby sa rukáv "nekrižoval" s rukavicami.

ERROR: Content Element with uid "124301" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

Tepláky BasicPappded Regskin

Trénovať ako profíci? S tréningovým textilom KEEPERsport, ako aj s teplákmi BasicPadded, je to tak ľahké ako nikdy pred tým! S 3/4 brankárskymi teplákmi KEEPERsport zo špeciálneho RegSkin materiálu budeš optimálne pripravený do mokrého počasia. Okrem toho budeš mať vďaka penovým vypchávkami chránené boky aj kolená.

Tréningové tepláky od KEEPERsportu sa nedajú zaradiť medzi "normálne" tréningové oblečenie. Naše produkty sú prispôsobené špeciálne potrebám brankárov alebo hráčov. Za našimi produktami sú roky vývoja a skúseností s amatérskymi aj profi brankármi. 

ERROR: Content Element with uid "124335" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

RegSkin produkty

RegSkin KEEPERsport

Rukavice s Aqua penou

Doplň svoje oblečenie odolné voči dažďu o rukavice určené najmä do mokrého počasia. V ponuke je viacero modelov zo značiek ako KEEPERsport, PUMA, reusch alebo inej. Vyber si ten tvoj model a dážď už nebude tvoj nepriateľ.

KEEPERsport Aqua Glue

KEEPERsport Aqua Glue

KEEPERsport Aqua Glue lepidlo je absolútnou inováciou v brankárskom svete. Po nespočetných výskumoch a dôkladnom testovaní u amatérov aj profesionálov sa nám konečne podarilo vytvoriť "lepidlo", ktoré môže výrazne zlepšiť priľnavosť tvojich rukavíc najmä v mokrých podmienkach. Zároveň vytvára Aqua Glue nepremokavý efekt pri (silnom) daždi.

Viac brankárskych produktov do dažďa