RegSkin High-Tech materiál pre brankárov

Už žiadne otravné "závažie" počas daždivého tréningu.
Ktorý brankár tento pocit nepozná: najskôr prvá paráda v daždi a po zvyšok tréningu už nosí zbytočný "náklad" namočeného tréningového oblečenia. Toto s výrobkami RegSkin od spoločnosti KEEPERsport nezažije! Vďaka vodoodpudivým vlastnostiam nemôže byť absorbovaná žiadna voda ani vlhkosť. To brankárom nakoniec ušetrí nosenie nepríjemného blata a vlhkosti v extrémnych poveternostných podmienkach a na ťažkých terénoch. Znie to logicky? Veď aj je! Pozri sa na vhodné produkty!

GK TOP S/S REGSKIN

  • Inovácia na brankárskom trhu

    KEEPERsport GK Raintop s/s je inováciou na brankárskom trhu! Mnohí brankári nie sú z nosenia šuštiaka na tréningu vôbec nadšení: obmedzuje voľnosť pohybu a robí neustály hluk. Náš GK Raintop s/s by to mal zmeniť! Top do dažďa ponúka úplnú voľnosť pohybu vďaka krátkym rukávom a dá sa teda skvele kombinovať s brankárskym spodným prádlom. Krátke rukávy navyše chránia citlivé švy v oblasti podpazušia pred roztrhnutím.

    Bunda je odolná voči vetru a vode a krátky zips uľahčuje obliekanie a vyzliekanie. Vďaka sieťovanému materiálu vo vnútri bundy je priedušná a nebudeš sa v nej potiť. A čo je najlepšie: Raintop nevydáva pri pohybe takmer žiadny hluk.

Training Raintop

Tepláky BasicPappded Regskin

RegSkin produkty

Rukavice s Aqua penou

VŠETKY AQUA RUKAVICE

Viac brankárskych rukavíc, s ktorými budeš dobre vybavený, keď prší. Teraz si vybert svoj model brankárskych rukavíc so špeciálnou penou do daždivého počasia od KEEPERsportu, PUMA, reusch alebo iných špičkových značiek.

KEEPERsport Aqua Glue