Varan 6 Inferno Headerbild

V6Inferno

Udržuj prehľad so správnymi rukavicami.
Vzdušné súboje - dvojité zákroky - koučovanie hráčov pred sebou. V tesných zápasoch sú pre brankára niektoré stresujúce situácie, ktoré musí on a jeho tím vyriešiť. V našich nových modeloch brankárskych rukavíc V6Inferno sme použili iba tie najlepšie materiály a technológie, takže sa môžeš plne sústrediť na svoju hru. Aj keď trávnik horí.

V6Inferno rukavice

Hrdo predstavujeme nové rukavice Varan6 z kolekcie #InvincibleV6. Vďaka výbornej spolupráci a testom s mnohými amatérskymi a profi brankármi, ale najmä na základe našich 20-ročných skúseností v tejto oblasti, sme do nových rukavíc zapracovali všetky dôležité vlastnosti.

Varan6 Pro GC

Veľmi dobre sedia na ruke vďaka strihu Gunn Cut. Profesionálna pena do každého počasia. Pretiahnutý Latex Thumb Wrap. Flexibilné a stabilné telo rukavíc.

 

Rukavice Varan6 Pro GC sa prezentujú výborným pomerom cena/kvalita. Patria k najobľúbenejším modelom našich profi brankárov.

Varan6 Premier NC

Úzky strih prstov s pružnou funkciou Textil-Soft-Gussets. Vysoko kvalitná priľnavá pena s dobrou životnosťou. Veľmi flexibilný materiál tela STB.

Brankárske rukavice Varan6 Premier sú lojálnymi partnermi pre tvoj brankársky tréning. Pri vývoji tohto modelu s nami úzko spolupracovalo veľa mladých talentov.
Zaisti si svoje tréningové rukavice s vynikajúcou priľnavosťou:

Varan6 Premier NC 5FS

Ľahký a flexibilný systém podpory prstov poskytujúci stabilitu. Úzky strih prstov s funkciou Textil-Soft-Gussets. Vysoko kvalitná priľnavá pena s dobrou životnosťou. Veľmi flexibilný materiál tela STB.

Tieto rukavice sú určené pre všetkých brankárov, ktorí sú extrémne náchylní na zranenie v oblasti prstov. Ako naznačuje názov technológie, systém na podporu prstov je ideálny na preventívnu ochranu pred zraneniami.
Získaj najvyššiu ochranu:

Varan6 Premier NC 5FS Replique

Stabilný, ale flexibilný systém podpory prstov. Úzky vnútorný strih s technológiou Textil-Soft-Gussets. Kvalitná priľnavá pena s dobrou životnosťou. Veľmi flexibilný materiál tela STB.

Perfektné brankárske rukavice pre začiatočníkov a deti. Systém podpory prstov poskytuje mimoriadnu bezpečnosť, najmä pri prvých brankárskych tréningoch, pretože bol vyvinutý podľa anatómie citlivých kĺbov a šliach. Tieto rukavice sú samozrejme vhodné aj pre každého, kto hľadá lacný tréningový model s dobrou odolnosťou.
Začni svoju kariéru brankársku kariéru hneď teraz:

Doplň svoju výstroj

Obleč sa do brány so správnym textilom GkSix v červenej farbe. Vďaka novej kolekcii sa tvoj súper neodváži priblížiť k hranici pokutového územia.

 

 

Viac od KEEPERsportu

Chceš viac profesionálnych brankárskych produktov? Klikni sem:

Zima je jedným z najväčších nepriateľov brankára. Je nesmierne ťažké zostať mobilný a sústredený v mraze. Preto je správne brankárske oblečenie v zimných mesiacoch dôležitejšie ako pre hráčov v poli. Ak sa tvoje pohyby spomalia, odporúčame naše nové, inovatívne termo prádlo "COLDSKIN":