V6Inferno

Udržuj prehľad so správnymi rukavicami.
Vzdušné súboje - dvojité zákroky - koučovanie hráčov pred sebou. V tesných zápasoch sú pre brankára niektoré stresujúce situácie, ktoré musí on a jeho tím vyriešiť. V našich nových modeloch brankárskych rukavíc V6Inferno sme použili iba tie najlepšie materiály a technológie, takže sa môžeš plne sústrediť na svoju hru. Aj keď trávnik horí.

Spodné prádlo pre brankárov

Funkčné spodné prádlo pre brankárov je známe po celom svete u profíkov aj amatérov. Úzky priliehavý strih zabezpečuje brankárom optimálny komfort pri nosení. Našu ponuku sme rozšírili o funkčné 3/4 legíny a nátelník, ktoré sa farebne optimálne hodia ku kolekcii V6Inferno od KEEPERsportu. 

ERROR: Content Element with uid "125013" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

3/4 spodné prádlo je vybavené rôznymi technickými funkciami, ktoré oceníš počas brankárskeho tréningu alebo zápasu.: 

>> PP - PowerPadded
S výrobkami zo série PowerPadded budeš najlepšie chránený aj na tvrdých povrchoch. Anatomicky umiestnené flexibilné pevné vypchávky na dôležitých miestach ťa ochránia pred nárazom a odreninami. Materiál ANNUALskin zaručuje top priedušnosť, najlepší odvod vlhkosti z vnútra von a stále suchú pokožku. Výrobky ANNUALskin sa dajú používať v každom ročnom období za každých poveternostných podmienok!

>>ANNUALskin
Extrémne flexibilný a ľahký materiál „ANNUALskin“ zabezpečuje optimálny komfort. Zahrieva a chráni pred svalovými zraneniami. 

>> Strečové zóny
Všetky vyrobené brankárske tepláky musia najskôr absolvovať náš záťažový test. Z našich skúseností sa tréningové tepláky pre brankárov radi trhali medzi nohami. U nás nie! Začlenili sme špeciálne navrhnuté „strečové zóny“.

>> Optimálna dĺžka
Pamätáš si na tie tréningové tepláky z roku 2000, ktoré končili pod pätami? To s našimi brankárskymi teplákmi nezažiješ. Dĺžku sme prispôsobili želaniam a požiadavkám brankárov. Žiadne „zakopnutie“ počas koordinačného cvičenia. Žiadne „uviaznutie na trávniku“. Máme proste dokonalú dĺžku.

V6Inferno rukavice

Hrdo predstavujeme nové rukavice Varan6 z kolekcie #InvincibleV6. Vďaka výbornej spolupráci a testom s mnohými amatérskymi a profi brankármi, ale najmä na základe našich 20-ročných skúseností v tejto oblasti, sme do nových rukavíc zapracovali všetky dôležité vlastnosti.

ERROR: Content Element with uid "109603" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

Varan6 Pro GC

Veľmi dobre sedia na ruke vďaka strihu Gunn Cut. Profesionálna pena do každého počasia. Pretiahnutý Latex Thumb Wrap. Flexibilné a stabilné telo rukavíc.

 

Rukavice Varan6 Pro GC sa prezentujú výborným pomerom cena/kvalita. Patria k najobľúbenejším modelom našich profi brankárov.

Varan6 Premier NC

Úzky strih prstov s pružnou funkciou Textil-Soft-Gussets. Vysoko kvalitná priľnavá pena s dobrou životnosťou. Veľmi flexibilný materiál tela STB.

Brankárske rukavice Varan6 Premier sú lojálnymi partnermi pre tvoj brankársky tréning. Pri vývoji tohto modelu s nami úzko spolupracovalo veľa mladých talentov.
Zaisti si svoje tréningové rukavice s vynikajúcou priľnavosťou:

Varan6 Premier NC 5FS

Ľahký a flexibilný systém podpory prstov poskytujúci stabilitu. Úzky strih prstov s funkciou Textil-Soft-Gussets. Vysoko kvalitná priľnavá pena s dobrou životnosťou. Veľmi flexibilný materiál tela STB.

Tieto rukavice sú určené pre všetkých brankárov, ktorí sú extrémne náchylní na zranenie v oblasti prstov. Ako naznačuje názov technológie, systém na podporu prstov je ideálny na preventívnu ochranu pred zraneniami.
Získaj najvyššiu ochranu:

Varan6 Premier NC 5FS Replique

Stabilný, ale flexibilný systém podpory prstov. Úzky vnútorný strih s technológiou Textil-Soft-Gussets. Kvalitná priľnavá pena s dobrou životnosťou. Veľmi flexibilný materiál tela STB.

Perfektné brankárske rukavice pre začiatočníkov a deti. Systém podpory prstov poskytuje mimoriadnu bezpečnosť, najmä pri prvých brankárskych tréningoch, pretože bol vyvinutý podľa anatómie citlivých kĺbov a šliach. Tieto rukavice sú samozrejme vhodné aj pre každého, kto hľadá lacný tréningový model s dobrou odolnosťou.
Začni svoju kariéru brankársku kariéru hneď teraz:

ERROR: Content Element with uid "109673" and type "ksmatrix_productlist" has no rendering definition!

Doplň svoju výstroj

Obleč sa do brány so správnym textilom GkSix v červenej farbe. Vďaka novej kolekcii sa tvoj súper neodváži priblížiť k hranici pokutového územia.

 

Viac od KEEPERsportu

Chceš viac profesionálnych brankárskych produktov? Klikni sem:

Zima je jedným z najväčších nepriateľov brankára. Je nesmierne ťažké zostať mobilný a sústredený v mraze. Preto je správne brankárske oblečenie v zimných mesiacoch dôležitejšie ako pre hráčov v poli. Ak sa tvoje pohyby spomalia, odporúčame naše nové, inovatívne termo prádlo "COLDSKIN":