Varan 6 Inferno Headerbild

V6Inferno

Udržuj prehľad so správnymi rukavicami.
Vzdušné súboje - dvojité zákroky - koučovanie hráčov pred sebou. V tesných zápasoch sú pre brankára niektoré stresujúce situácie, ktoré musí on a jeho tím vyriešiť. V našich nových modeloch brankárskych rukavíc V6Inferno sme použili iba tie najlepšie materiály a technológie, takže sa môžeš plne sústrediť na svoju hru. Aj keď trávnik horí.

V6Inferno spodné prádlo 3/4

Spodné prádlo pre brankárov

Funkčné spodné prádlo pre brankárov je známe po celom svete u profíkov aj amatérov. Úzky priliehavý strih zabezpečuje brankárom optimálny komfort pri nosení. Našu ponuku sme rozšírili o funkčné 3/4 legíny a nátelník, ktoré sa farebne optimálne hodia ku kolekcii V6Inferno od KEEPERsportu. 

3/4 spodné prádlo je vybavené rôznymi technickými funkciami, ktoré oceníš počas brankárskeho tréningu alebo zápasu.: 

>> PP - PowerPadded
S výrobkami zo série PowerPadded budeš najlepšie chránený aj na tvrdých povrchoch. Anatomicky umiestnené flexibilné pevné vypchávky na dôležitých miestach ťa ochránia pred nárazom a odreninami. Materiál ANNUALskin zaručuje top priedušnosť, najlepší odvod vlhkosti z vnútra von a stále suchú pokožku. Výrobky ANNUALskin sa dajú používať v každom ročnom období za každých poveternostných podmienok!

>>ANNUALskin
Extrémne flexibilný a ľahký materiál „ANNUALskin“ zabezpečuje optimálny komfort. Zahrieva a chráni pred svalovými zraneniami. 

>> Strečové zóny
Všetky vyrobené brankárske tepláky musia najskôr absolvovať náš záťažový test. Z našich skúseností sa tréningové tepláky pre brankárov radi trhali medzi nohami. U nás nie! Začlenili sme špeciálne navrhnuté „strečové zóny“.

>> Optimálna dĺžka
Pamätáš si na tie tréningové tepláky z roku 2000, ktoré končili pod pätami? To s našimi brankárskymi teplákmi nezažiješ. Dĺžku sme prispôsobili želaniam a požiadavkám brankárov. Žiadne „zakopnutie“ počas koordinačného cvičenia. Žiadne „uviaznutie na trávniku“. Máme proste dokonalú dĺžku.

V6Inferno rukavice

Hrdo predstavujeme nové rukavice Varan6 z kolekcie #InvincibleV6. Vďaka výbornej spolupráci a testom s mnohými amatérskymi a profi brankármi, ale najmä na základe našich 20-ročných skúseností v tejto oblasti, sme do nových rukavíc zapracovali všetky dôležité vlastnosti.

KEEPERSPORT VARAN6 PRO GC
KEEPERsport
Varan6 PRO GC
Varan6 PREMIER NC
KEEPERsport
Varan6 PREMIER NC
Varan6 PREMIER NC 5FS
KEEPERsport
Varan6 PREMIER NC 5FS
Varan6 Premier NC 5FS Replique
KEEPERsport
Varan6 Premier NC 5FS Replique

Varan6 Pro GC

Veľmi dobre sedia na ruke vďaka strihu Gunn Cut. Profesionálna pena do každého počasia. Pretiahnutý Latex Thumb Wrap. Flexibilné a stabilné telo rukavíc.

 

Rukavice Varan6 Pro GC sa prezentujú výborným pomerom cena/kvalita. Patria k najobľúbenejším modelom našich profi brankárov.

Varan6 Premier NC

Úzky strih prstov s pružnou funkciou Textil-Soft-Gussets. Vysoko kvalitná priľnavá pena s dobrou životnosťou. Veľmi flexibilný materiál tela STB.

Brankárske rukavice Varan6 Premier sú lojálnymi partnermi pre tvoj brankársky tréning. Pri vývoji tohto modelu s nami úzko spolupracovalo veľa mladých talentov.
Zaisti si svoje tréningové rukavice s vynikajúcou priľnavosťou:

Varan6 Premier NC 5FS

Ľahký a flexibilný systém podpory prstov poskytujúci stabilitu. Úzky strih prstov s funkciou Textil-Soft-Gussets. Vysoko kvalitná priľnavá pena s dobrou životnosťou. Veľmi flexibilný materiál tela STB.

Tieto rukavice sú určené pre všetkých brankárov, ktorí sú extrémne náchylní na zranenie v oblasti prstov. Ako naznačuje názov technológie, systém na podporu prstov je ideálny na preventívnu ochranu pred zraneniami.
Získaj najvyššiu ochranu:

Varan6 Premier NC 5FS Replique

Stabilný, ale flexibilný systém podpory prstov. Úzky vnútorný strih s technológiou Textil-Soft-Gussets. Kvalitná priľnavá pena s dobrou životnosťou. Veľmi flexibilný materiál tela STB.

Perfektné brankárske rukavice pre začiatočníkov a deti. Systém podpory prstov poskytuje mimoriadnu bezpečnosť, najmä pri prvých brankárskych tréningoch, pretože bol vyvinutý podľa anatómie citlivých kĺbov a šliach. Tieto rukavice sú samozrejme vhodné aj pre každého, kto hľadá lacný tréningový model s dobrou odolnosťou.
Začni svoju kariéru brankársku kariéru hneď teraz:

Doplň svoju výstroj

Obleč sa do brány so správnym textilom GkSix v červenej farbe. Vďaka novej kolekcii sa tvoj súper neodváži priblížiť k hranici pokutového územia.

 

Viac od KEEPERsportu

Chceš viac profesionálnych brankárskych produktov? Klikni sem:

Varan6 rukavice Invincible

Zima je jedným z najväčších nepriateľov brankára. Je nesmierne ťažké zostať mobilný a sústredený v mraze. Preto je správne brankárske oblečenie v zimných mesiacoch dôležitejšie ako pre hráčov v poli. Ak sa tvoje pohyby spomalia, odporúčame naše nové, inovatívne termo prádlo "COLDSKIN":

 

KEEPERsport ColdSkin