KEEPERSPORT CHALLENGE | BRANKÁRSKY VÝSTROJ ZA TOP CENU

Kolekcia KEEPERsport Challenge je perfektný brankársky výstroj na tréning, pre začiatočníkov alebo deti. Ale aj amatérski a profesionálni brankári môžu ťažiť z týchto produktov na tréningu, bez zbytočných doplnkov, ale stále so špičkovou kvalitou. Je tiež neuveriteľne cenovo dostupná - ideálna aj pre ľudí, ktorí radi nakupujú lacno a kvalitne. Kolekcia okolo rukavíc Varan7 Challenge NC obsahuje aj zodpovedajúce brankárske spodné prádlo a zápasové sety.

Varan7 Challenge NC

Varan7 Challenge NC sú veľmi obľúbené, pretože na tréning potrebuješ vyšší počet brankárskych rukavíc. Presvedčia dlhou životnosťou a špičkovou cenou. Perfektné tréningové rukavice! Aby sa grip zachoval čo najdlhšie, odporúča sa používať čistič rukavíc.

Mnoho profesionálnych brankárov chytá s brankárskymi rukavicami Varan7 Challenge NC na tímových tréningoch. V záverečných cvičeniach sa nedá chytiť každá lopta, a preto veľa brankárov dá na tréningu prednosť odolnosti peny namiesto dokonalého gripu. Pretože čím lepší grip, tým rýchlejšie sa pena opotrebuje.

HĽADÁŠ DETSKÉ BRANKÁRSKE RUKAVICE?

Najmä mladším deťom (do 10 rokov) zvyčajne stačí jeden pár brankárskych rukavíc použiteľných na zápasy aj na tréningy. Tie sa často nosia dlhšie, kým sa rukavice definitívne nezničia. Preto je životnosť detských brankárskych rukavíc oveľa dôležitejšia ako skvelá priľnavosť, ktorá sa aj tak časom opotrebuje. V blogu #KeepItAll dávame tipy, ako nájsť tie správne detské rukavice. Takto ušetríš čas a peniaze!

Challenge spodné prádlo

Pri brankárskom oblečení zohráva mimoriadne dôležitú úlohu brankárske spodné prádlo, ktoré musí byť vhodné na každý brankársky tréning. Športová bielizeň pre brankárov a hráčov je v mnohých oblastiach podobná. Jedna vec ich však odlišuje: masívny vplyv nárazu. Preto je najdôležitejší ochranný účinok tvojho funkčného spodného prádla. Spodná bielizeň KEEPERsport z kolekcie Challenge presvedčí skvelým strihom bez zošmyknutia.

Extra silné vypchávky Basicpadded ťa optimálne ochránia na citlivých miestach. Majú ochranu na lakťoch, bedrách a kolenách. S kvalitnou penovou výstelkou si optimálne chránený pred nárazom na mäkkej tráve. Tu sa dozvieš viac o našej brankárskej spodnej bielizni KEEPERsport a rôznych vypchávkach. Spodná bielizeň Challenge je vhodná najmä pre deti! Keďže deti z oblečenia rýchlo vyrastú, spodná bielizeň presvedčí atraktívnymi cenami a perfektným strihom.

Challenge GK Pants 3/4

KEEPERsport GK Pants 3/4 sa dajú skvele kombinovať so spodným prádlom Challenge! Stačí si ho nasadiť a začať trénovať. Brankárske nohavice sú dokonale prispôsobené potrebám brankárskeho tréningu. Vďaka penovým vypchávkam ťa ochránia na bokoch a kolenách.

Všetko v jednom

Nový set Varan7 Challenge GK obsahuje brankársky dres s dlhým rukávom, brankárske trenky a štucne. Všetko, čo potrebuješ na tréning alebo zápas. S modro/čiernym prevedením budeš zaručene vyzerať špičkovo aj na ihrisku. Doplň svoj outfit zodpovedajúcimi brankárskymi rukavicami Varan7 Challenge NC.

Ako sa mám starať o svoje brankárske rukavice?

Tvoje brankárske rukavice si zaslúžia optimálnu starostlivosť. Sú tvoji najlepší kamaráti na ihrisku. Ukážeme ti správnu starostlivosť, aby si udržali optimálnu priľnavosť čo najdlhšie.


ZAČAŤ SO STAROSTLIVOSŤOU O RUKAVICE
Aký strih brankárskych rukavíc mi vyhovuje?

Výber z viac ako 500 brankárskych rukavíc s rôznymi strihmi môže byť dosť mätúci. Tu ti ukážeme rôzne varianty strihu na príklade rukavíc KEEPERsport Varan7.


NÁJDI SI SVOJ STRIH
Existuje dokonalá pena brankárskych rukavíc?

Pokiaľ ide o brankárske rukavice, nie je pena ako pena. Rozdiely sú v konštrukcii, priľnavosti a odolnosti. Sú dostupné za rôzne ceny. Tu ti ukážeme tú správnu penu na tréningy a zápasy.


SPOZNAJ VIAC MOŽNOSTÍ PENY
Koľko modelov brankárskych rukavíc existuje?

Vo svete existuje nespočetné množstvo variácií brankárskych rukavíc. Modely sa líšia dizajnom, materiálmi a predovšetkým cenami. Preto sme vytvorili prehľad všetkých modelov brankárskych rukavíc Varan7.


NÁJDI SI SVOJ MODEL