Priprav sa na zimnú prípravu!

Ako nepolepšiteľný brankár určite dobre poznáš podmienky v zimnej príprave: 

- tvrdé a zamrznuté bránkoviská,
- chladné ale fyzicky extrémne tvrdé tréningy,
- a zlé podmienky na trénovanie 

sú len niektoré príklady nekonečnej prípravy na druhú časť sezóny. 
Aby si sa predsa len tešil na každodenný brankársky tréning, ukážeme ti tu optimálne brankárske vybavenie pre tréning aj zápas. So správnymi rukavicami, kopačkami a brankárskym textilom do chladných dní ti už nič nebude stáť v ceste:

 • Odporúčame

  Under Armour ColdGear Rush Mock

  S Under Armour ColdGear Rush Mock si dokonale pripravený na chladné obdobie. Priliehavý nátelník dlhšie uchováva teplo a nenechá telo tak rýchlo vychladnúť.

Potrebuješ aj spodky, ktoré sú dostupné s vypchávkami alebo bez nich:

 • Odporúčame

  KEEPERsport Underpants Powerpadded

  S KEEPERsport Underpants Powerpadded si optimálne vybavený na brankársky tréning. Vypchávky PowerPadded na bokoch ťa ochránia na prírodnej aj umelej tráve. Zóna proti oderu Anti-Abrasion Zone na kolenách bráni rýchlemu opotrebovaniu v tejto časti a priliehavý „Annualskin" ponúka optimálny komfort nosenia. Vďaka pásu „KeepItAll" ponúkajú tieto nohavice optimálny strih a vynikajúci komfort nosenia.

 

 

Pokračuj tréningovým topom, ako vrstvou na spodnom prádle:

 • Odporúčame

  KEEPERsport GK Top

  KEEPERsport Training Top COLDSKIN chráni pred mrazom ramená a ruky. Ako brankár nepotrebuješ mať studené končatiny a z toho vyplývajúce straty výkonu.

  Tréningový top bol špeciálne vyvinutý tak, aby spĺňal požiadavky brankárskeho tréningu v zime. Vďaka špeciálne tkanému neoprénovému vonkajšiemu materiálu ťa ochráni pred neúprosným chladom. Môžeš tak hrať na plný výkon aj v zime!

Na nohy odporúčame obliecť si cez spodky brankárske tepláky. Tepláky sú prispôsobené potrebám brankárskeho tréningu a sú dostupné s rôznymi vypchávkami a v rôznych dĺžkach:

 • Odporúčame

  KEEPERsport GK Pants Unpadded

  KEEPERsport tepláky v 3/4 dĺžke sú ideálne pre všetkých brankárov. Strategicky umiestnená „Abrasion Zone" výrazne zvyšuje odolnosť.

  Trénuj ako profesionálny brankár! Vďaka pásu „KeepItAll" ponúkajú tieto nohavice tiež optimálny strih a vynikajúci komfort nosenia.

 

 

Na dotvorenie zimného outfitu ti ešte chýbajú tie správne doplnky: