REGSKIN MATERIÁL

VYVINUTÉ A VYROBENÉ BRANKÁRSKYMI EXPERTAMI 

"Materiál REGSKIN" od KEEPERsportu je prispôsobený profesionálnym nárokom a zaručuje mimoriadne pohodlnú ľahkosť, pretože hmotnosť použitých high-tech textilných vlákien bola znížená o ďalších 20%. Sofistikovaný systém odvodu vlhkosti zaisťuje priedušnosť a je tiež vodoodpudivý a vetruvzdorný.

Veľkou výhodou oproti bežným polyesterovým výrobkom je, že „výrobky REGSKIN“ neabsorbujú vodu ani vlhkosť a preto si vždy zachovajú svoju pôvodnú hmotnosť! Skutočne dobrá klíma pre brankára je tak zaistená vždy, dokonca aj v tých najextrémnejších vesmírnych a poveternostných podmienkach! Viac o našich produktoch REGSKIN sa dozvieš TU.

 

 

 • GK TOP REGKSIN

  GK Top od KEEPERsportu ťa udrží v suchu v každej situácii! Skladá sa z vysoko kvalitných materiálov RegSkin: priedušného, vetru a vode odpudzujúceho - a z vnútornej strany hrejivého sieťovaného materiálu. Táto kombinácia zaisťuje vynikajúcu priedušnosť!

  Vodotesný krátky zips na golieri sa ľahko zapína aj odopína, dokonca aj s brankárskymi rukavicami. Počas tréningových cvičení môže byť skrytý. Optimalizovaný strih ponúka vylepšenú ochranu proti vlhkosti a nečistotám.

 • GK TOP S/S REGSKIN

  KEEPERsport GK Raintop s/s je inováciou na brankárskom trhu! Mnohí brankári nie sú z nosenia šuštiaka na tréningu vôbec nadšení: obmedzuje voľnosť pohybu a robí neustály hluk. Náš GK Raintop s/s by to mal zmeniť! Top do dažďa ponúka úplnú voľnosť pohybu vďaka krátkym rukávom a dá sa teda skvele kombinovať s brankárskym spodným prádlom. Krátke rukávy navyše chránia citlivé švy v oblasti podpazušia pred roztrhnutím.

  Bunda je odolná voči vetru a vode a krátky zips uľahčuje obliekanie a vyzliekanie. Vďaka sieťovanému materiálu vo vnútri bundy je priedušná a nebudeš sa v nej potiť. A čo je najlepšie: Raintop nevydáva pri pohybe takmer žiadny hluk.

 • GK PANTS BASICPADDED REGSKIN

  S nohavicami KEEPERsport GK BasicPadded 3/4 vyrobenými zo špeciálne navrhnutého materiálu RegSkin si optimálne pripravený na vlhké počasie. Optimálne chránený si aj vďaka anatomicky umiestnenej penovej výplni (Basicpadded) na bokoch a kolenách.

  Tréningové nohavice od KEEPERsport nespadajú do kategórie „bežné tréningové oblečene“. Nohavice sú špeciálne prispôsobené požiadavkám brankárskeho tréningu. Za produktmi stoja roky vývojovej práce s amatérskymi a profesionálnymi brankármi!

VŠETKY REGSKIN PRODUKTY

 

 

VARAN7 CHAMP AQUA

Tajná zbraň v daždi! Brankárske rukavice KEEPERsport Varan7 Champ NC Aqua sú špeciálne navrhnuté pre brankárov vo vlhkých podmienkach. So 4 mm penou Aqua Claw už pre teba klzké lopty nebudú problém! S týmito brankárskymi rukavicami sa môžeš plne sústrediť na svoje brankárske umenie bez ohľadu na to, aké zlé sú poveternostné podmienky.