.

KEEPERdummy Pro vs. KEEPERdummy – ktorý z nich si vyberiete?

Bez ohľadu na to, či Alisson Becker v FC Liverpool, Lionel Messi v Inter Miami alebo Kylian Mbappe v Paríži Saint Germain – všetci trénujú na najvyššej úrovni s pomocou KEEPERsport KEEPERdummy. Optimalizujte svoj brankársky tréning, rehabilitačný tréning alebo tímový tréning už teraz a vyberte si z dvoch rôznych variantov KEEPERdummy - dvojnohé alebo tradičné jednonohé. Zistite všetko o KEEPERsport KEEPERdummy!

.

 • Trénujte teraz ešte praktickejšie!

  KEEPERdummy Pro

  Jedinečný tréningový nástroj: KEEPERdummy, bol kompletne prepracovaný a teraz ponúka ešte viac výhod so svojimi dvoma nohami. KEEPERdummy Pro, vybavená dvoma nohami, umožňuje mimoriadne realistické tréningy pre brankárov a hráčov v poli. S výškou 198 cm a šírkou 75 cm ponúka KEEPERdummy Pro realistické tréningové prostredie. 

  Odolný materiál zaručuje odolnosť, pričom hmotnosť 40 kg zaisťuje stabilitu. Flexibilný tréningový dizajn je dosiahnutý novo vyvinutými dvoma nohami. Nohy môžu byť umiestnené až do vzdialenosti 110 cm od seba, aby simulovali rôzne herné situácie. Vďaka tomu je KEEPERdummy Pro nepostrádateľným spoločníkom pre mimoriadne všestranný a efektívny tréning pre brankárov aj hráčov v poli.

.

 • Vaša tréningová pomôcka v novom dizajne!

  KEEPERdummy

  KEEPERdummy je teraz nevyhnutnosťou pre každého trénera brankárov. Bez ohľadu na to, či ide o amatérskych alebo profesionálnych brankárov - figuríny je možné vidieť takmer na každom tréningovom ihrisku!


  Zaujme predovšetkým svojou všestrannosťou. Figurína je vhodná pre koordinačné cvičenia, silový tréning (napr. stabilizácia v oblasti trupu) alebo pre taktické jednotky, v ktorých sa simulujú praktické herné situácie.

  KEEPERdummy samozrejme obohatí aj bežný tréning každého tímu, pretože sa dá využiť takmer vo všetkých herných situáciách, ako je umelá stena voľného kopu pri streleckom tréningu alebo ako prekážka (bez rizika zranenia) pri rôznych technických cvičeniach. . Produkt sme ešte raz vyskúšali, aby sme sa uistili, že je naplnený vzduchom a ďalej ho rozvíjame. Predovšetkým sa nám podarilo ponúknuť KEEPERdummy za ešte nižšiu cenu. Figurínu aj v predchádzajúcej verzii používali mnohé profesionálne kluby a národné tímy po celom svete.

  Technické detaily:

  • >> Veľkosť: 205 cm
  •  >> Hmotnosť: 3,6 kg
  •  >> Hmotnosť po naplnení: 8-10 kg 
  • >> Priemer základného prvku: 56 cm

.