.

KEEPERdummy Pro - dokonalý spoločník na tréning

Jedinečný tréningový nástroj: KEEPERdummy, bol kompletne prepracovaný a teraz ponúka ešte viac výhod so svojimi dvoma nohami.

KEEPERdummy Pro, vybavená dvoma nohami, umožňuje mimoriadne realistické tréningy pre brankárov a hráčov v poli. Už niekoľko rokov sa na našu KEEPERdummy úspešne spoliehajú renomované medzinárodné kluby ako Paríž St. Germain, Liverpool FC, Manchester United, Juventus Turín, rôzne národné tímy a mnohé ďalšie špičkové kluby. Toto sa etablovalo ako perfektný doplnok k brankárskemu, tímovému alebo individuálnemu tréningu.

  • Neuveriteľne veľa výhod

    KEEPERDUMMY PRO

    S výškou 198 cm a šírkou 75 cm ponúka KEEPERdummy Pro realistické tréningové prostredie. Odolný materiál zaručuje odolnosť, pričom hmotnosť 40 kg zaisťuje stabilitu.

    Flexibilný tréningový dizajn je dosiahnutý novo vyvinutými dvoma nohami. Nohy môžu byť umiestnené až do vzdialenosti 110 cm od seba, aby simulovali rôzne herné situácie. Vďaka tomu je KEEPERdummy Pro nepostrádateľným spoločníkom pre mimoriadne všestranný a efektívny tréning pre brankárov aj hráčov v poli.

.

Pohľad na detaily

.

Návod pre montáž