Vitajte vo svojom osobnom sprievodcovi brankárskou výstrojou!

Stojíte medzi žrďami už dlhé roky alebo ste vo svete brankárov nováčikom? Nevadí, v tomto blogu sa dozviete všetko o potrebnej výbave! Ukážeme vám, ktoré predmety sú pre brankára v roku 2024 nevyhnutné a aké výhody z nich získate.

Brankárske rukavice - srdce brankára!

Sú základom každého brankára a bezpochyby najdôležitejšou súčasťou výstroja.

 Pri hľadaní ideálnych brankárskych rukavíc je rozhodujúce množstvo kritérií: 

Na akom povrchu hrávate na tréningoch alebo v zápasoch? 

Aký rozpočet máte na svoje brankárske rukavice? 

Ktoré technické detaily sú pre vás dôležité pri výbere rukavíc? 

Ktoré vizuálne prvky sú pre vás obzvlášť dôležité? 

Brankárske rukavice KEEPERsport Varan7 ponúkajú to najlepšie riešenie pre všetky potreby. Vytvorili sme zoznam najlepších, aby sme vám uľahčili vhodné vyhľadávanie!

Sortiment brankárskych rukavíc KEEPERsport obsahuje mnoho rôznych takzvaných silo. Líšia sa technickými vlastnosťami, cenou a vzhľadom. Ak chcete získať lepší prehľad o rôznych silách, kliknite na odkaz nižšie!

Výstroj - najlepšie brankárske vychytávky!

Nezáleží na tom, či ide o ošetrovacie prostriedky, tašky a možnosti skladovania alebo tréningové pomôcky – moderný brankár zaujme predovšetkým zmyslom pre detail a stane sa tak jedinečným pre každý tím. Mnohé z vašich produktov vyžadujú správnu starostlivosť, aby zostali čo najdlhšie. To sa odráža najmä na vašej peňaženke. Ukážeme vám, ktoré produkty potrebujete ako brankár, aby ste kráčali s dobou!

Spodná bielizeň - najlepšia ochrana pre brankárov!

Brankár sa priemerne hádže o zem okolo 150-krát za tréning. Ak potom vezmeme do úvahy, že mnohí z nás absolvujú približne tri tréningy počas týždňa plus zápas cez víkend, viete si približne predstaviť, ako veľmi sú ovplyvnené oblasti nášho tela okolo bokov alebo lakťov. O to dôležitejšia je pre nás brankárov správna ochrana! Nedovoľte, aby sa to stalo. že únavné odreniny alebo zranenia, ktorým sa dá vyhnúť, vám bránia v tréningu. Ponúkame vám prehľad najdôležitejších a najlepších textílií spodnej bielizne!

Vrchná časť – nevyhnutné pre váš tréning!

Na spodnú bielizeň potrebujete aj tú správnu vrchnú časť, ktorý na jednej strane ochráni vašu bielizeň, aby sa príliš rýchlo neopotrebovala a na druhej strane vás ochráni a zahreje v daždivých či búrlivých dňoch. Vždy si pamätajte: žiaľ, veľa zranení sa stane len vtedy, keď ste podchladený – nedovoľte, aby sa to dostalo do tohto bodu!

Tepláky - Chráňte svoje boky a kolená!

Bez ohľadu na to, či majú vypchávky alebo bez nich, brankárske nohavice sú stále mnohými brankármi zanedbávané a vo všeobecnosti sú v tomto odvetví stále veľmi podceňované. Hľadajte svoje obľúbené nohavice, ktoré vám poskytnú dostatočnú voľnosť pohybu, ako aj ochranu na citlivých partiách, ako sú boky alebo kolená. Kliknite sem!

Brankárske sety - Staňte sa pútačom na tréningoch alebo zápasoch!

Teraz už stačí len opticky doplniť váš outfit. So správnou brankárskou súpravou si vás zaručene všimnú pri príchode hráčov. Či už zápasový dres alebo tréningový set vrátane brankárskych nohavíc, každý si tu nájde niečo!

Deti/Junior - Všetko na prvý pohľad pre našich najmenších

Pri toľkých produktoch sa nájdenie správnej orientácie môže zdať zdrvujúce. Z tohto dôvodu sme pre VÁS vyfiltrovali všetky produkty od brankárskych rukavíc až po ten správny textil, špeciálne prispôsobený požiadavkám a potrebám detí a mládeže. Kliknite sem a dokonalým tréningom či zápasom už nič nebude stáť v ceste!