ADIDAS SOLAR ENERGY - THE ALL-NEW GOALKEEPER GLOVE PACK TO KICK OFF THE YEAR!

Na trh sa dostali najnovšie modely síl brankárskych rukavíc adidas Predator a Copa! 

Solar Energy balík je vybavený množstvom špičkových funkcií, ktoré sú navrhnuté tak, aby pozdvihli vašu brankársku zdatnosť do bezprecedentných výšin. Špičkoví brankári ako Manuel Neuer, Emiliano Martinez a Gianluigi Donnarumma už roky vkladajú dôveru do brankárskych rukavíc adidas. 

Hrajte s rovnakým vybavením ako tieto svetové superhviezdy. Preklikajte sa a získajte všetky podrobnosti o adidas Solar Energy

 • PREHĽAD TECHNICKÝCH VLASTNOSTÍ

  Kombinácia materiálu Knitted Body a zosilnenej dlane zaisťuje nielen dokonalé uchytenie, ale aj maximálny komfort a flexibilitu. fanúšikovia latexovej peny URG 2.0 a latexovej peny URG 1.0 sa dočkali. Obe peny vynikajú vynikajúcou priľnavosťou za rôznych poveternostných podmienok!

   Thumbwrap (latexová vrstva na palci) zvyšuje kontakt latexovej peny s loptou a zaručuje ešte väčšiu priľnavosť. Dynamická textúra na chrbte rukavice ponúka nielen príťažlivý dizajn, ale umožňuje aj výnimočnú presnosť pri obrane päsťou. 

  Dômyselne umiestnené silikónové prvky zaisťujú, že si nad loptou zachováte vždy kontrolu. Umiestnenie silikónových prvkov bolo úplne prepracované a verejnosti predstavené po prvýkrát so špeciálnou edíciou Predstrike.

 • NAJVYŠSIA KVALITA - PREDÁTOR PRO

  Aj tento rok sú adidas Predator celosvetovo najpoužívanejšie brankárske rukavice, ktorým dôverujú profesionáli ako Manuel Neuer, Marc Andre ter Stegen a Kevin Trapp, ako aj amatérski a rekreační brankári.

   Adidas Predator prichádza v rôznych modeloch a strihoch, vrátane negatívneho strihu a hybridného strihu. Modely sa líšia technickými detailmi a cenou. 

  Reklamný model adidas Predator vyniká najmä svojou vysoko cenenou profesionálnou latexovou penou URG 1.0. Nižšie nájdete prehľad všetkých dostupných modelov Predator a ich príslušných rozdielov:

 • Copa Pro

  Adidas Copa Pro kombinuje klasický vzhľad s najmodernejšími štandardmi, niečo, čo najlepšie zažijete na vlastnej koži. 

  Latexová pena URG 1.0 a priliehavý negatívny strih zaisťujú vynikajúci cit pre loptu.

   Bekhend Latex Mesh sľubuje špičkovú stabilitu bez obmedzenia pohybu.

   Elastický popruh zaručuje optimálne prispôsobené pohodlie s najvyššou možnou stabilitou v zápästí.

   S technológiou Thumb Wrap na palci získate rozšírenú zachytávaciu plochu.

   Elastický jazyk zaisťuje bezpečné uchopenie a oporu pre vaše zápästie.