Varan7 Champ NC Fire & Ice

PROFESIONÁLNA PENA

S KEEPERsport Varan7 Champ NC Fire and Ice sa môžeš spoľahnúť na megalepivú 4 mm super penu. Názov hovorí za všetko: ako brankár máš s týmito brankárskymi rukavicami super lepidlo na prstoch!

TESNÝ KONTAKT S LOPTOU

Varan7 Champ Fire & Ice od KEEPERsport je k dispozícii v populárnom vnútornom strihu prstov (NC). Vnútorný strih ponúka obzvlášť tesný kontakt s loptou a dokonale sa prispôsobí tvaru ruky bez nepríjemného kĺzania.

ĽAHKÉ A POHODLNÉ

Moderný materiál Soft-Tech-Body robí z Varan7 Champ najľahšie a najpohodlnejšie brankárske rukavice, ktoré sa dokonale prispôsobia každej ruke a stále umožňujú vašu maximálnu odozvu!

OPTIMALIZOVANÁ ZÓNA ODERU

3D silikónové prvky na chrbte ruky v zóne oderu dodajú ďalšie sebavedomie, 100% kontrolu pri vyrážaní a dokonale zaokrúhlia vzhľad rukavíc. NOVINKA: výškové rozdiely silikónových prvkov v zóne oderu poskytujú ešte lepšiu kontrolu pri vyrážaní !

PROTIKLADY PRVKOV

Varan7 Champ NC Fire&Ice s novým 4 mm Superglue je vyjadrením našich brankárskych osobností. Kontrast prvkov a súboj extrémov. Oheň alebo ľad, nebo alebo peklo, chlad alebo teplo, Kahn alebo Casillas? Hovoríme: OBA!