Silný GRIP v daždi

Špeciálne navrhnutý 4 mm Aqua Claw robí z Varan7 Champ NC Aqua neprekonateľnú tajnú zbraň vo vlhkých a daždivých podmienkach. Ani v daždi ti lopta neprekĺzne pomedzi prsty!

NOVÝ DIZAJN

Silikónové prvky na chrbte ruky a Soft-Tech Body Material+ žiaria v novom vzhľade. Vďaka modrému vzhľadu budeš vyzerať skvele aj na ihrisku!

PERFEKTNE SEDIA

Brutálna priľnavosť je málo užitočná, ak rukavice nesedia. Vnútorný strih (NC) Varan7 Champ NC Aqua ti zaručí perfektnú priľnavosť a extrémne tesný cit pre loptu, čo je obzvlášť dôležité vo vlhkých podmienkach!

OPTIMÁLNE DRŽANIE

Na pohyblivosti a stabilite zápästí sa podieľa viac ako tridsať svalov. Podpora elastickým jednokruhovým jazykom ti poskytuje potrebnú oporu pre ostré strely. Navyše Latex Entry Help pomáha k ľahkému navliekaniu rukavíc.

Varan7 Champ NC Aqua v novom dizajne !

Už neprejavujte strach a obavy z vlhkého a daždivého počasia! Varan7 Champ NC Aqua bol špeciálne vyvinutý pre intenzívne zápasy a tréningy v tých najnepriaznivejších podmienkach a ponúka ti tú najlepšiu priľnavosť! Absolútne tajná zbraň proti klzkým loptám a my ti garantujeme: s Varan7 Champ NC Aqua a 4 mm Aqua Claw pôjdeš na ihrisko s plnou sebadôverou aj v takýchto náročných poveternostných podmienkach!