POWERPADDED

Najvyššia ochrana s najlepším polstrovaním!

Kolekcia Powerpadded je tou správnou voľbou pre všetkých brankárov, ktorí prikladajú veľký význam ochrane príslušných častí tela. S vypchávkou Powerpadded ste optimálne chránení na lakťoch, bedrách a kolenách. Polstrovanie je veľmi robustné a odolné, no stále ľahké a pohodlné na nosenie. Žiadne obmedzenia slobody pohybu! Chráňte svoje telo počas tréningov alebo zápasov s kolekciou Powerpadded, aby ste sa vyhli otlakom a odreninám. S najlepšími vypchávkami si užijete sezóny bez zranení a zdravý život po brankárskej kariére!

BASICPADDED

Chráňte svoje telo!

Kolekcia BasicPadded obsahuje ochranu lakťov, bedier a kolien. S kvalitnou penovou vypchávkou ste optimálne chránení pred nárazom na mäkkej tráve. Ľahké základné vypchávky vás nebudú obmedzovať v žiadnom pohybe. ANNUALskin je tiež priedušný, takže si zachováte chladnú hlavu v každej situácii.

 

 

Brankárske oblečenie: spodné prádlo pre brankárov

Pre brankárov je najdôležitejšia správna výstroj! Pri brankárskom oblečení zohráva obzvlášť dôležitú úlohu spodná bielizeň, ktorá sa musí hodiť na každý brankársky tréning. Športová bielizeň pre brankárov a hráčov je v mnohých oblastiach podobná. Jedna vec ho však odlišuje: masívny dopad nárazu pri hádzaní sa, odrážaní, kĺzaní. Preto je najdôležitejší ochranný účinok vašej funkčnej bielizne.

Spodná bielizeň KEEPERsport je už roky stálym spoločníkom mnohých svetových brankárov. Mnoho profesionálnych brankárov dôveruje tréningovému textilu od KEEPERsportu. Za produktmi sú roky testovania a vývoja s amatérskymi a profesionálnymi brankármi! Trénujte ako profesionáli s našou spodnou bielizňou KEEPERsport a vyberte si z rôznych vypchávok.

 

 

Vyber si vypchávky

Unpadded

Nechcete žiadnu ochranu?

Kolekcia UnPadded je vhodná pre všetkých brankárov, ktorí nepotrebujú špeciálnu ochranu. Zóny proti oderu na citlivých častiach tela výrazne minimalizujú opotrebovanie, aby sa látka neodierala. S kolekciou UnPadded máte zaručenú neobmedzenú voľnosť pohybu a špičkový komfort nosenia.

Poznámka: Séria UnPadded je vhodná aj pre voľnočasové aktivity alebo pre hráčov v poli.

 

 

 

 

Vyberte si funkčnú bielizeň

 • KEEPERsport nátelníky

  S nátelníkmi KEEPERsport budete dokonale vybavení na každý tréning a zápas. Priliehavá tkanina "ANNUALskin" zaručuje pohodlné nosenie a zároveň je priedušná. Nátelníky vás optimálne ochránia na lakťoch. Naše nátelníky sú dostupné aj vo verzii ColdSkin, s ktorou na jeseň a v zime určite neprechladnete. Vyberte si medzi rôznymi vypchávkami: Powerpadded, Basicpadded a Unpadded.

  >> KÚPIŤ SPODNÉ PRÁDLO HNEĎ >>

 • KEEPERsport spodky

  Spodky KEEPERsport sú dokonale prispôsobené požiadavkám brankára. Ponúkajú vám optimálnu ochranu pred akýmkoľvek nárazom a neobmedzenú slobodu pohybu. S dlhými legínami ste dobre chránení v oblasti členkov, bokov a kolien. Náš variant ColdSkin vás udrží príjemne v teple aj v chladných mesiacoch! Vyberte si medzi rôznymi vypchávkami: Powerpadded, Basicpadded a Unpadded. Vyberte si medzi dlhou a 3/4 verziou. K tomu krátke brankárske nohavice, štucne a ide sa na brankársky tréning.

  >> KÚPIŤ SPODKY HNEĎ >>

 • KEEPERsport spodky krátke

  Krátke spodky KEEPERsport sú ideálnym spoločníkom v lete. Poskytujú optimálnu ochranu na bokoch. Šortky sú zároveň priedušné a zaručujú neobmedzenú voľnosť pohybu. Naša verzia ColdSkin vás udrží v teple v chladnom období! Vyberte si medzi rôznymi vypchávkami: Powerpadded, Basicpadded a Unpadded. Spodky môžete nosiť aj s dlhými brankárskymi nohavicami.

  >> KÚPIŤ SPODKY HNEĎ >>

 

 

Brankárski profesionáli sa spoliehajú na spodnú bielizeň KEEPERsport!

Brankárski profesionáli vedia, ako najlepšie ochrániť svoje telo pred nechcenými zraneniami!
Na spodnú bielizeň KEEPERsport už roky nedajú dopustiť mnohí známi profesionáli. Vďaka dlhoročnej spolupráci s profesionálnymi brankármi je naša spodná bielizeň KEEPERsport dokonale prispôsobená potrebám brankárov. Naša spodná bielizeň je vybavená množstvom funkcií, ktoré zaručujú neobmedzenú voľnosť pohybu, stabilitu a dlhú životnosť. Presvedčte sa aj vy o našej športovej spodnej bielizni!

 

 

Najpredávanejšia spodná bielizeň

KEEPERsport Underpants 3/4 ponúkajú najsilnejší ochranný faktor s vypchávkami PowerPadded. Sú to ideálne spodky pre všetky ročné obdobia a poveternostné podmienky. 

Tieto spodky s vypchávkami sú dostupné aj pre deti!

Doplňte svoj outfit