VŠETKO o Majstrovstvách sveta 2022 na jednom mieste.

Zima namiesto leta. Varené víno namiesto piva. Vianočné trhy namiesto fanúšikovskych stánkov. Na tohtoročných majstrovstvách sveta 2022 v Katare je toho veľa, ale jedna vec zostáva rovnaká: tento rok obraciame všetky naše oči špeciálne na brankárov týchto majstrovstiev sveta. Či už sú to najnovšie správy, najzaujímavejšie informácie o pozadí alebo štatistiky od minulých protagonistov – nič vám tu neunikne!

AL Rihla - World Cup Pack od adidas

Väčšina brankárov na MS 2022 v Katare hrá s produktmi adidas. Od Manuela Neuera po Emiliana Martineza – s novým Al Rihla Predatorom budeš vždy pútať pozornosť.

Courtois, Alisson alebo Ochoa..

veľa brankárov sa na MS 2022 spolieha na brankárske rukavice od NIKE. Balenie novej generácie vyčnieva z davu bronzovým vzhľadom a je najobľúbenejšou výstrojou pre väčšinu hráčov, najmä pokiaľ ide o kopačky.

FEARLESS je to heslo!

PUMA Fearless Pack v jasne červenej farbe je na ihrisku skutočným pútačom. Či už Yann Sommer, Jordan Pickford alebo Ederson – tu sa dozvieš viac o obľúbených kolekciách Future Z alebo Ultra.

Cez Katarskú púšť s Reuschom!

Brankárski experti z Reuschu posielajú svojich profíkov na futbalový vrchol roka 2022 s novým balíkom "Desert Bloom". Získaj prehľad o nových brankárskych rukaviciach Huga Llorisa alebo Dominika Livakoviča už teraz.

Nové rukavice Uhlsport Speed ​​​​Contact - pripravené na Katar 2022!

Marocká jednotka a brankár z FC Sevilla Yassine Bounou „Bono“ chytá na majstrovstvách sveta 2022 s novými rukavicami Uhlsport Speed ​​​​Contact. Získaj ešte viac informácií o nových Supergrip a Absolutgrip!