Varan8 Pure Performance

S novým KEEPERsport KEEPERsport Varan8 Pure Performance Pack sme pozdvihli snahu o absolútne špičkový výkon pre všetkých brankárov na novú úroveň. V úzkej spolupráci s našou zanietenou komunitou a po mnohých praktických testoch na futbalovom ihrisku sme vytvorili rukavice, ktoré stelesňujú esenciu brankárstva: čistý výkon. Môžete si vybrať medzi rôznymi modelmi, strihmi a gumami: Hero NC, Champ NC, Champ Power, Pro NC, Pro GC, Premier NC, Challenge NC & Zone RC Pridajte sa ku komunite a dôverujte rukaviciam navrhnutým brankármi pre brankárov. Cítite čistý výkon a buďte pripravení držať víťazstvo vo svojich rukách! ČISTÝ VÝKON – ZAMERAJTE SA NA TO, NA ČOM ZÁLEŽÍ!

 • ULTIMATIVE HIGHLIGHT

  HERO NC

  KEEPERsport Varan8 Hero NC predstavuje zlomový bod vo vývoji brankárskych rukavíc. V porovnaní s predchádzajúcim modelom vyniká radikálne novým dizajnom a inovatívnymi technológiami, ktoré posúvajú váš výkon na novú úroveň. Varan8 Hero sa od Raw Impact ponúka bez karty. Vďaka súvislému pletenému materiálu na backhande sa rukavica dokonale prispôsobí vašej ruke bez toho, aby bola zanedbaná stabilita zápästia. Ďalej vyvinuté 4 mm lepidlo Super Glue s vylepšenými úchopovými prvkami ponúka maximálnu priľnavosť za každého počasia. KEEPERsport Varan8 Hero NC je perfektnou voľbou pre brankárov, ktorí hľadajú nekompromisný výkon a maximálne pohodlie.

 • VŠESTRANNÝ TALENT

  CHAMP NC

  KEEPERsport Varan8 Champ NC sú perfektné rukavice pre všetkých brankárov, ktorí hľadajú pohodlný, všestranný a vysoko výkonný model. Spája moderné technológie s tradičnými preferenciami a je mimoriadne obľúbený medzi profesionálmi, amatérmi a hobby brankármi. Remienok s dvoma latexovými časťami a elastickým medzikusom sa dokonale prispôsobí vášmu zápästiu a zabráni otravnému uťahovaniu.

 • PERFEKTNÝ HYBRID

  CHAMP POWER

  KEEPERsport Varan8 Champ Power nastavuje nové štandardy z hľadiska priľnavosti, prispôsobenia a pohodlia. Výkonová verzia modelov Varan7 bola kompletne prepracovaná. Prostredníctvom nespočetných hodín testovania a odborných znalostí profesionálov a amatérov bol vyvinutý perfektný hybridný strih, ktorý kombinuje výrazne väčšiu chytaciu plochu s priliehavým pocitom pre neuveriteľný cit pre loptu.

 • KLASIKA

  PRO NC

  KEEPERsport Varan8 Pro NC sú nevyhnutnosťou pre všetkých milovníkov klasických brankárskych rukavíc. Inšpirovaný preferenciami brankárskych legiend ako Gigi Buffon, Pro NC ponúka všetko, čo rozbúši srdcia nostalgických brankárov! Neporovnateľné pohodlie pri nosení a maximálna voľnosť pohybu: Bekhend Duo Latex zaisťuje extrémne kompaktný strih a zároveň umožňuje maximálnu voľnosť pohybu.

 • OKRÚHLE PRSTY

  PRO GC

  KEEPERsport Varan8 Pro GC kombinuje výhody Pro NC s inovatívnym Gunn Cut s končekmi prstov. Výsledkom je rukavica, ktorá ponúka zväčšenú chytaciu plochu a dokonalé odpruženie pre obzvlášť ostré strely.

 • Bezkonkurenčný pomer ceny a výkonu

  Premier NC

  KEEPERsport Varan8 Premier NC sú perfektné rukavice pre hobby a mládežníckych brankárov, ktorí hľadajú model s výborným pomerom ceny a výkonu. Jeho kvalitný povrch a pohodlný strih zaisťujú nezabudnuteľnú zábavu pri hraní.

 • NA TRÉNING

  CHALLENGE NC

  KEEPERsport Varan8 Challenge NC sú ideálne tréningové rukavice pre moderných brankárov, ktorí oceňujú vynikajúci pomer ceny a výkonu. Ponúka všetko, čo potrebujete pre efektívny tréning Materiál Soft-Tech-Body robí rukavice extrémne ľahkými a pohodlnými a umožňuje vám plne sa sústrediť na váš tréning.

 • DOKONALÝ VSTUPNÝ MODEL

  ZONE RC

  KEEPERsport Varan8 Zone NC sú ideálne brankárske rukavice pre začiatočníkov a rekreačných hráčov, ktorí si cenia pohodlie, podporu a dobrý pomer ceny a kvality. Regular Cut, klasický variant strihu vonkajších švov, ponúka zväčšenú zachytávaciu plochu a zároveň dobrú cirkuláciu vzduchu medzi prstami.