uhlsport Hyper Act Torwarthandschuhe

uhlsport Hyper Act

Farebný dizajn pre EURO 2020(1)! 
Brankárske rukavice uhlsport z kolekcie Hyper Act bude používať nespočetné množstvo profesionálnych brankárov. Do oka opäť padnú technické prvky, ako napríklad nový uzamykací systém (Dual Fix) a priedušný nosný materiál (Airprén).

uhlsport Hyper Act Torwarthandschuhe

Predpredaj do 10. júna 2021

Zabezpeč si vopred nové rukavice od spoločnosti uhlsport na európsky šampionát 2020(1). K úplne novej farebnej edícii Hyper Act máš už teraz prístup iba u vybraných brankárskych špecialistov!

uhlsport Supergrip+
uhlsport Absolutgrip
uhlsport Supersoft

Mnoho bundesligových brankárov a väčšina brankárov v druhej nemeckej bundeslige sponzoruje spoločnosť uhlsport. Rovnako tiež množstvo medzinárodných hviezd z francúzskej Ligue 1, anglickej Premiere League, španielskej La Ligy a ďalších špičkových európskych a medzinárodných líg.

Nezáleží na tom, či uprednostňuješ Supergrip, Absolutgrip alebo Supersoft - choď po stopách mnohých profesionálnych brankárov!

Rukavice uhlsport

PENA:
SUPERGRIP+ - vďaka integrovaným elementom „high-grip" sa táto pena postará o bezkonkurenčný GRIP v každom počasí. V ponuke sú samozrejme aj osvedčené peny „ABSOLUTGRIP“ a „SUPERSOFT“.

AIRPRENE:
Nový nosný materiál sa stará o optimálnu priedušnosť a najvyšší komfort

DUAL FIX SYSTEM:
Klasický jazyk je nahradený dvojitým zapínaním na suchý zips. Tento inovatývny spôsob zapínania sa stará o optimálnu fixáciu a maximálnu flexibilitu zápästia.

ULTIMATE CONTACT
Nový strih peny na palcoch a na vonkajšej strane rukavíc zabezpečuje maximálny grip v každej situácii

FLEX ENTRY
Nový elastický vstup do rukavice garantuje maximálnu flexibilitu a komfort pri nosení