Šialenstvo?... To. Je. KEEPERsport!

Prepare for glory

Priprav sa na víťazstvo
Sparťan bojuje za seba, ale aj za mužov, ktorí sú na jeho strane. Brankár stojí v bráne sám,  zároveň je jednou z najdôležitejších súčastí družstva. Pre sparťanského muža je odvaha, tradícia a česť na prvom mieste. Sparta sa nevzdáva, nie je na kolenách. Sparta je silná a bojuje proti obrovským armádam a víťazne sa posúva dopredu. Výborný brankár sa nevzdáva. Výborný brankár nie je na kolenách. Výborný brankár nemá okolo seba 300 mužov, aby porazili 11 protihráčov, ale sám sa musí úspešne dostať z "bitky" a pokračovať ďalej. Rovnako ako vládca Sparty, aj výborný brankár si nedáva servítku pred ústa voči svojim konkurentom a ide si za svojou vášňou. 

Lambda

Lambda
Lambda je symbolom Sparťanov. Na našom KEEPERsport oblečení sa taktiež objavuje Lambda, jedenáste písmeno gréckej abecedy. Pre Sparťanov je Lambda symbolom sily a nezávislosti. 

Tonight we keep it all

Sme brankári! Sme bojovníci! Všetko čo robíme, robíme z vášne, pretože nie sme len výrobcovia a predajcovia, ale sme brankári - preto presne vieme, čo je pre našich zákazníkov dôležité. A tak stojíme na konci ihriska, pozeráme sa "nepriateľovi" do tváre a hrdinsky sa s napnutou hruďou blížime k očakávanému víťazstvu a so silným symbolom Lambdy vypustíme z plných pľúc von: "Tonight we KEEP IT ALL!"