Zabezpeč si bezkonkurenčný grip

Poznáš to tiež: Kúpiš si drahé futbalové topánky, ktoré sľubujú najlepšiu priľnavosť a priľnavosť na akomkoľvek povrchu, a napriek tomu máš pocit, že si na klzisku? Tento pocit poznajú nielen hráči v poli.

Ako brankár nepotrebuješ len optimálnu priľnavosť na brankárskych rukaviciach. S rýchlou zmenou smeru a malými krokmi potrebuješ maximálnu stabilitu vo všetkých poveternostných podmienkach. To je dôvod, prečo veľa profíkov dôveruje špeciálnym protišmykovým ponožkám od rôznych značiek, ako sú TAPEDESIGN, TruSox alebo PDX.

TruSox – neporovnateľný grip

Princíp ponožiek TruSox spočíva v tom zvýšiť čo najviac priľnavosť v obuvi. TruSox k tomu využíva špeciálnu technológiu Anti-Rutsch vo forme vankúšikov umiestnených z vonkajšej aj z vnútornej strany ponožiek. Vankúšiky na vonkajšej strane sa prisajú na kopačku, vankúšiky z vnútornej strany sa prisajú na nohu. Výsledkom je, že budeš so svojimi kopačkami spojený.

Vyberte si správnu farbu a získaj TruSox hneď teraz:

TAPEDESIGN – prvá voľba futbalovej elity

"Protišmykové ponožky TD" sú vytvorené z moderného elastického materiálu a optimálne sa prispôsobia každej nohe, preto pri tomto top produkte nie sú potrebné viaceré veľkosti. Špeciálne gumené vankúšiky na vonkajšej strane zabezpečujú výbornú stabilitu a maximálny komfort v tvojich kopačkách. Ponožky TAPEDESIGN zaujmú okrem kvality, funkčnosti a komfortu aj svojim neprehliadnuteľným dizajnom. 

Získaj svoje TAPEDESIGN hneď:

PDX – multifunkčné protišmykové ponožky

Vďaka protišmykovej technológii ponožiek PDX máš zabezpečenú maximálnu stabilitu v tvojich kopačkách. Môžeš tak bez obmedzenia nečakane meniť smer alebo zrýchľovať, noha v kopačkách sa ti už šmýkať nebude. Ponožky PDX Grip nie sú populárnou výbavou len futbalistov. Mnoho funkčných športovcov používa tieto funkčné ponožky aj v zimných športoch alebo pri „voľnočasových“ aktivitách.

Vyber si tú správnu farbu a nakupuj hneď teraz:

Prehľad vhodných tejpov