Protišmykové ponožky pre brankárov

Zabezpeč si bezkonkurenčný grip

Poznáš to tiež: Kúpiš si drahé futbalové topánky, ktoré sľubujú najlepšiu priľnavosť a priľnavosť na akomkoľvek povrchu, a napriek tomu máš pocit, že si na klzisku? Tento pocit poznajú nielen hráči v poli.

Ako brankár nepotrebuješ len optimálnu priľnavosť na brankárskych rukaviciach. S rýchlou zmenou smeru a malými krokmi potrebuješ maximálnu stabilitu vo všetkých poveternostných podmienkach. To je dôvod, prečo veľa profíkov dôveruje špeciálnym protišmykovým ponožkám od rôznych značiek, ako sú TAPEDESIGN, TruSox alebo PDX.

Trusox protišmykové ponožky

TruSox – neporovnateľný grip

Princíp ponožiek TruSox spočíva v tom zvýšiť čo najviac priľnavosť v obuvi. TruSox k tomu využíva špeciálnu technológiu Anti-Rutsch vo forme vankúšikov umiestnených z vonkajšej aj z vnútornej strany ponožiek. Vankúšiky na vonkajšej strane sa prisajú na kopačku, vankúšiky z vnútornej strany sa prisajú na nohu. Výsledkom je, že budeš so svojimi kopačkami spojený.

Vyberte si správnu farbu a získaj TruSox hneď teraz:

Tapedesign protišmykové ponožky

TAPEDESIGN – prvá voľba futbalovej elity

"Protišmykové ponožky TD" sú vytvorené z moderného elastického materiálu a optimálne sa prispôsobia každej nohe, preto pri tomto top produkte nie sú potrebné viaceré veľkosti. Špeciálne gumené vankúšiky na vonkajšej strane zabezpečujú výbornú stabilitu a maximálny komfort v tvojich kopačkách. Ponožky TAPEDESIGN zaujmú okrem kvality, funkčnosti a komfortu aj svojim neprehliadnuteľným dizajnom. 

Získaj svoje TAPEDESIGN hneď:

PDX Grip Socken

PDX – multifunkčné protišmykové ponožky

Vďaka protišmykovej technológii ponožiek PDX máš zabezpečenú maximálnu stabilitu v tvojich kopačkách. Môžeš tak bez obmedzenia nečakane meniť smer alebo zrýchľovať, noha v kopačkách sa ti už šmýkať nebude. Ponožky PDX Grip nie sú populárnou výbavou len futbalistov. Mnoho funkčných športovcov používa tieto funkčné ponožky aj v zimných športoch alebo pri „voľnočasových“ aktivitách.

Vyber si tú správnu farbu a nakupuj hneď teraz:

Prehľad vhodných tejpov