adidas Predator Blackout rukavice

Shadowbeast – predátorova mutácia

DOMINATE THE GAME, YOUR BOX, YOUR RESULT.
Najstrašidelnejšie brankárske rukavice všetkých čias! Po Revival 2018 a niektorých technických a farebných aktualizáciách v roku 2019 sú brankárske rukavice Predator od januára 2020 úplne nové a geneticky upravené! S viac ako 400 prvkami priľnavosti na vonkajšej strane vyžarujú čistú agresivitu a brutálnu silu.

Technické informácie

ERROR: Content Element with uid "106894" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

Demonskin
Zvieracie, ostré „priľnavé prvky“ (viac ako 400!) vyrobené zo silikónu sú umiestnené na chrbte rukavíc a sľubujú väčšiu kontrolu a silu pri vyrážaní lopty. Aby sa zaručilo dokonalé uchytenie na zápästí, bol vstup výrazne predĺžený. Preto sú nové modely Predator GL Pro NC prvýkrát bez (odnímateľného) jazyka!

360 Design – 360 Control
Vrchná časť vyrobená z prepracovaného pleteného materiálu v kombinácii s úplne novým jednodielnym „Single Piece Gussets“, ktorý dokonale harmonizuje s dlaňou, sľubuje ešte bližší kontakt lopty s prstami. To vám dáva najvyššiu priľnavosť a maximálnu kontrolu lopty.

Grip
Narodený z mutácie genetického inžinierstva: anatomicky umiestnené flex zóny na prstoch a na dlani napodobňujú prirodzené pohyby ruky. Zabraňujú odstávaniu peny URG2.0 a ponúkajú voľný pohyb na správnych miestach. Predĺžená dlaň navyše ponúka zväčšenú kontaktnú plochu na loptu.

CYL_adidas_predator_blackout_with_model

Doplň svoju výstroj

Mutator Pack Teaser

Vhodné kopačky

KEEPERcast #41 s Michaelom Ian Millsom

Vynálezca rukavíc Predator GL NC v exkluzívnom rozhovore!
Martin Krenn z KEEPERsportu dostal príležitosť urobiť exkluzívny rozhovor s Michaelom Ian Millsom počas prípravy nových rukavíc adidas Predator. Produktový manažér firmy adidas nám v zaujímavom rozhovore prezradil rôzne technické informácie, ale aj názory profi brankárov počas testovania týchto rukavíc.
Oplatí sa počúvať (video je v angličtine)!

iTunes KEEPERcast

Čo si myslí KEEPERsport?

Experti na brankárske rukavice z KEEPERsportu analyzujú nové rukavice Predator GL Pro NC:

ERROR: Content Element with uid "106924" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

„Na začiatku, keď som počul o koncepte, bol som skeptický. Finálny produkt je ale úžasný. adidas správne hovorí o „mutácii rukavíc“: nie sú porovnateľné s predchádzajúcimi brankárskymi rukavicami bez jazyka. Podľa mňa nový Predátor hrá v inej lige vizuálne, technicky, aj z hľadiska komfortu na ruke."

- Martin Krenn,
CEO KEEPERsport & Host of KEEPERcast