I’m Invincible

I CAN DO ANYTHING. I AM STRONG. I AM THE NUMBER ONE.
Ako brankár rozhoduješ, či tvoj tím vyhrá alebo prehrá. Brankárska hra je rýchlejšia a ťažšia ako kedykoľvek predtým. Aby si bol neporaziteľný, musíš aktívne zasiahnuť.
Nenechaj nič na náhodu. Začni novú sériu víťazstiev pomocou nových brankárskych rukavíc Varan6 a staň sa neporaziteľným!

Varan6 Invincible rukavice

Hrdo predstavujeme úplne nové rukavice Varan6 Hero NC z kolekcie  #InvincibleV6. Vďaka výbornej spolupráci a testom s mnohými amatérskymi a profi brankármi, ale najmä na základe našich 20-ročných skúseností v tejto oblasti, sme do nových rukavíc zapracovali všetky dôležité vlastnosti.

Varan6 Hero:

Úzky priliehavý strih (hybridný a vnútorný) s pružnými textilnými mäkkými zložkami pre pohodlné vyrážanie lopty. Profesionálna priľnavá pena pre vynikajúci grip v každých podmienkach. Prešitý latexový palec. Ľahké a flexibilné telo rukavíc, ktoré má vodu odpudzujúce vlastnosti.
Absolútne najlepšie rukavice zo série Varan6. V našich brankárskych rukaviciach Hero sme použili najmodernejší a najlepší materiál.
Získaj to najlepšie z najlepších:

ERROR: Content Element with uid "110160" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

Varan6 Pro
Úzky vnútorný strih s profesionálnou penou do každého počasia. Prešitý latexový palec. Flexibilné, ale zároveň stabilizujúce telo rukavíc.

Brankárske rukavice Varan6 Pro NC sú charakteristické profesionálnym pomerom cena-výkon. Preto si ich často vyberajú aj naši profi brankári.
Vyber si teraz medzi penou 4 mm White Claw a 4 mm Aqua Claw:

ERROR: Content Element with uid "108257" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

Varan6 Premier
Úzky vnútorný strih prstov v kombinácii s kvalitnou penou s dobrou životnosťou. Veľmi flexibilný materiál tela STB.

Rukavice Varan6 Premier sú lojálnym partnerom pre brankársky tréning. Pri vývoji tohto modelu s nami úzko spolupracovalo veľa mladých talentov.
Zaisti si tréningové rukavicu s výbornou priľnavosťou:

ERROR: Content Element with uid "108259" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

Doplň svoju zápasovú výstroj

Obleč sa do brány s vhodným textilom INVINCIBLE. Keď budeš oblečený v novej kolekcii, súper sa ani neodváži priblížiť k tvojej bráne.

CYL_KS_Invincible1_KS10003-425

Doplň svoju výstroj