Nová tajná zbraň od Unai Simon & Co!

Pre fanúšikov populárnej série Reusch Pure Contact sa rok len ťažko môže začať lepšie. Brankárski špecialisti zaujali už novými modelmi Attract. S novou kolekciou Pure Contact prichádzajú na trh nie menej ako tri rôzne silá. Okrem veľmi čistého blackout modelu "Infinity" teraz môžete získať aj nové brankárske rukavice od Unai Simon "Fusion" alebo verziu bez ramienok "Gold X" 

Zaobstarajte si svoj obľúbený kúsok už teraz !

 • Reusch Pure Contact Fusion

  Nový Reusch Pure Contact Fusion sľubuje vynikajúcu priľnavosť za každého počasia. Na Reusch Grip Fusion sa môžete vždy spoľahnúť, či už na slnku alebo v náročných podmienkach, ako je dážď alebo sneh. 

  Hybrid Negative Cut, ktorý sa obopína okolo ukazováka a malíčka, zaručuje vynikajúcu kontrolu nad loptou a nie je bezdôvodne označovaný ako „pas druhej kože“. 

  Backhand je vyrobený z neoprénu a zaručuje pevné uchytenie, ktoré je ešte posilnené latexovo-neoprénovým jazykom na zápästí.

 • Reusch Pure Contact Gold X Strapless

  Na rozdiel od Pure Contact Fusion sa Gold X Strapless vyrába s lepiacou penou Reusch Grip Gold X. Prémiová PENA, ktorá sľubuje vynikajúcu priľnavosť. 

  Srdcom tejto rukavice je samozrejme konštrukcia „bez jazyka“. Priaznivci brankárskych rukavíc bez jazyka si tu prídu na svoje. Nasadenie aj vyzliekanie rukavíc je veľmi jednoduché a zápästie je stále výrazne podporované systémom „Adaptive Flex Closure System“. Maximálna voľnosť s veľmi dobrou stabilitou! 

  Rovnako ako v prípade Pure Contact Fusion, strih je hybridný negatívny strih, ktorý veľmi tesne sedí okolo ukazováka a malíčka.

 • Reusch Pure Contact Infinity

  Fanúšikovia blackoutu pozor! Reusch Pure Contact Infinity ponúka najmodernejšie technológie vsadené do elegantného čierneho vzhľadu! 

  A názov hovorí za všetko: lepiaca pena Reusch Grip Infinity zaujme svojou extrémne vysokou odolnosťou, špeciálne vyrobenou pre brankárov hrajúcich na umelom trávniku alebo inom tvrdom povrchu. Napriek tomu sa môžete spoľahnúť na dobrý úchop! 

  Rukavice sa tiež dodávajú v hybridnom negatívnom strihu, aby zaručili to najlepšie prispôsobenie!