reusch Pure Contact 3

Pure Contact 3

Spoločnosť reusch posunie tretiu generáciu technológie "druhej pokožky" na novú úroveň!
Brankárske rukavice z kolekcie Pure Contact boli vždy o krok vpredu vďaka ich vynikajúcemu pohodliu. Tretia generácia je ešte flexibilnejšia, ľahšia a pohodlnejšia ako kedykoľvek predtým. Táto kolekcia sa vyznačuje úplne novým dizajnom, inovatívnymi technológiami a vylepšeným strihom. Brankárske rukavice sa ergonomicky prispôsobia ruke ako žiadny iný produkt predtým.

Viac ako 220 profi brankárov dôveruje značke reusch

Veľa profesionálnych brankárov, ako napríklad Hugo Lloris,Wojciech Szczęsny, Samir Handanovic a Jiri Pavlenka už dlhší čas dôveruje  top rukaviciam reusch. 

Zober si príklad z viac ako 220 profi brankárov reusch a vyber si svoje rukavice Pure Contact:

Exkluzívne #KsEditions

Sme veľkí fanúšikovia rukavíc reusch Pure Contact. Preto sme v spolupráci s firmou reusch vytvorili niekoľko modelov rukavíc v KEEPERsport štýle. 

Ide o rukavice s exkluzívnym dizajnom s najlepším materiálom a funkčnosťou. Samozrejmosťou je výborný pomer kvality za rozumnú cenu.

Speedbump

Trojdimenzionálna latexová pena zabezpečuje väčšie trenie medzi rukavicami a loptou, čo vedie k lepšej priľnavosti a kontrole lopty. Obidve latexové zložky vyrobené z materiálu G3 Ultra Soft zabezpečujú maximálnu priľnavosť v každých poveternostných podmienkach ako aj spoľahlivú odolnosť pri používaní na prírodnom trávniku.

reusch