Responseball lopta pre brankárov

Špeciálna tréningová lopta pre brankárov je "nutnosť" pre každý reakčný tréning. V top kluboch ako napríklad FC Liverpool, FC Barcelona, Manchester City alebo aj anglická reprezentácia si bez lopty Responseball nevedia predstaviť každodenný tréning!

Prečo je táto lopta výnimočná?
Na prvý pohľad vyzerá Responseball ako obyčajná futbalová lopta. Ale vo vnútri sa skrýva geniálny, pre brankárov vyvinutý systém rozdelenia hmotnosti. Toto nepravidelné rozdelenie hmotnosti v lopte spôsobuje nepravidelné zmeny dráhy letu. Nezáleží na tom, či je lopta hodená alebo kopnutú, či sa používa na umelej alebo prírodnej tráve, či ju používa mladý talent alebo skúsený brankár. Pri nepredvídateľných pohyboch a odrazoch musí zostať každý brankár 100% sústredený. 

>>> BUY NOW <<<

Ako môžeš zapracovať do tréningu loptu Responseball?

Reakčná lopta je určená pre každého brankára, je dostupná vo veľkostiach 4 a 5. Okrem reakčného tréningu môže byť lopta použitá aj na precvičenie futbalovej techniky, pružnosti alebo aj na zlepšenie techniky chytania. Responseball ti prinesie zábavu a spestrenie tvojich tréningových jednotiek! 

ERROR: Content Element with uid "94464" and type "ksmatrix_productlist" has no rendering definition!