rehab Country Gloves

rehab rukavice k ME 2020(1)

V lete 2021 sa môže tvoj obľúbený tím stať Majstrom Európy. Podpor svoje mužstvo s exkluzívnou edíciou. 

Vnútorný strih prstov. Prémiový grip. Vonkajšia strana so silikónom.
Tri certifikáty kvality prémiového modelu „Extreme CG3“ robia tieto rukavice jedinečnými. Dokonale zladený strih vnútorného strihu ti skvele padne. Vďaka prémiovým gripom máš navyše najlepšie vlastnosti peny za každého počasia.

Objednaj teraz za najlepšie ceny

Vyber si krajinu

z 13 exkluzívnych národných edícií. 
Každý štát píše svoju vlastnú históriu. Podpor svoju krajinu!

rehab Deutschland

Podpor Nemecko na európskom šampionáte EURO 2020(1) s exkluzívnymi brankárskymi rukavicami Country Edition. Nos štátny znak na svojich rukaviciach a podpor brankárov Manuela Neuera, Bernda Lena a Kevina Trappa. Či už na štadióne alebo počas brankárskeho tréningu.

rehab Österreich

Len sedem zápasov do finále?! S 12. hráčom je možné všetko! Podpor červeno-bielo-červenú v hrdom národnom dizajne s rakúskou vlajkou a orlom! Podpor brankárov Daniela Bachmanna, Alexandera Schlagera a Pavao Pervana. Či už na štadióne, vo fanzóne alebo počas brankárskeho tréningu.

rehab England

Vráti sa pohár tento rok konečne do kolísky futbalu? Podpor „THREE LIONS“ na turnaji roka. Podporuj brankárov Jordana Pickforda, Sama Johnstona a Deana Hendersona. Či už na štadióne alebo počas brankárskeho tréningu.

rehab Country gloves Italien

Prvý medzinárodný turnaj bez Gianluigiho Buffona. To je šanca pre talianske brankárske nádeje. Využijú ju Donnarumma, Meret a Sirigu? Nos rukavice v talianských farbách a podpor národný tím. Či už na štadióne alebo počas brankárskeho tréningu.

rehab Schweiz

Brankárska jednotka? V zložení Yann Sommer, Jonas Omlin a Yvon Mvogo má švajčiarsky národný tím brankárske trio na najvyššej úrovni. Nos kríž na rukaviciach a podpor svoju krajinu. Či už na štadióne alebo počas brankárskeho tréningu.

rehab Netherlands

Podpor Holandsko na európskom šampionáte v roku 2021 exkluzívnymi oranžovými brankárskymi rukavicami Country Edition. Podporuj svojich obľúbených brankárov - či už na štadióne alebo počas brankárskeho tréningu.

rehab Belgium

Sú pripravení na titul? Podpor Belgicko na majstrovstvách Európy v roku 2021 exkluzívnymi brankárskymi rukavicami Country Edition v čiernej, žltej a červenej farbe. Nos na rukaviciach červeného diabla a podpor brankárov Thibauta Courtoisa, Simona Mignoleta a Matza Selsa. Či už na štadióne alebo počas brankárskeho tréningu.

rehab Kroatien

Podpor Chorvátsko na majstrovstvách Európy 2020(1) exkluzívnymi brankárskymi rukavicami Country Edition v červenej, modrej a bielej farbe. Podpor brankárov Dominika Livakoviča, Lovre Kaliniča a Simona Slugu. Či už na štadióne alebo počas brankárskeho tréningu.

rehab Slowakei

Podpor Slovensko na európskom šampionáte EURO 2020(1) s exkluzívnymi brankárskymi rukavicami Country Edition. Nos štátny znak na svojich rukaviciach a podpor brankárov Martina Dúbravku, Mareka Rodáka a Dušana Kuciaka. Či už na štadióne alebo počas brankárskeho tréningu.

rehab Trukey

Podpor Turecko na európskom šampionáte v roku 2021 exkluzívnymi brankárskymi rukavicami Country Edition v čiernej, červenej a bielej farbe. Nos orla na rukaviciach a podpor brankárov Ugurcana Cakira, Altaya Bayindira a Merta Günoka. Či už na štadióne alebo počas brankárskeho tréningu.

Ungarn

Podpor Maďarsko na európskom šampionáte v roku 2021. S brankárom Petrom Gulacsi bude ďalší brankár svetovej úrovne hrať na najväčšom turnaji roka. Podpor svoju krajinu a nos rukavice v národných farbách.

rehab Tschechien

Podpor Českú republiku na európskom šampionáte EURO 2020(1) s exkluzívnymi brankárskymi rukavicami Country Edition. Nos štátny znak na svojich rukaviciach a podpor svoj tím. Či už na štadióne alebo počas brankárskeho tréningu.

rehab slowenien

Nie je na európskom šampionáte? Aj tak podpor svoju krajinu. Prichádzajú rukavice rehab, ktoré ti pomôžu podporiť tvoj národný tím a ukázať, pre koho bije tvoje srdce. Tieto rukavice by nemali chýbať v žiadnej zbierke fanúšikov Slovinska.