rehab rukavice k ME 2020(1)

Objednaj teraz za najlepšie ceny

Vyber si krajinu

z 13 exkluzívnych národných edícií. 
Každý štát píše svoju vlastnú históriu. Podpor svoju krajinu!

Podpor Nemecko na európskom šampionáte EURO 2020(1) s exkluzívnymi brankárskymi rukavicami Country Edition. Nos štátny znak na svojich rukaviciach a podpor brankárov Manuela Neuera, Bernda Lena a Kevina Trappa. Či už na štadióne alebo počas brankárskeho tréningu.

Len sedem zápasov do finále?! S 12. hráčom je možné všetko! Podpor červeno-bielo-červenú v hrdom národnom dizajne s rakúskou vlajkou a orlom! Podpor brankárov Daniela Bachmanna, Alexandera Schlagera a Pavao Pervana. Či už na štadióne, vo fanzóne alebo počas brankárskeho tréningu.

Vráti sa pohár tento rok konečne do kolísky futbalu? Podpor „THREE LIONS“ na turnaji roka. Podporuj brankárov Jordana Pickforda, Sama Johnstona a Deana Hendersona. Či už na štadióne alebo počas brankárskeho tréningu.

Brankárska jednotka? V zložení Yann Sommer, Jonas Omlin a Yvon Mvogo má švajčiarsky národný tím brankárske trio na najvyššej úrovni. Nos kríž na rukaviciach a podpor svoju krajinu. Či už na štadióne alebo počas brankárskeho tréningu.

Podpor Holandsko na európskom šampionáte v roku 2021 exkluzívnymi oranžovými brankárskymi rukavicami Country Edition. Podporuj svojich obľúbených brankárov - či už na štadióne alebo počas brankárskeho tréningu.

Sú pripravení na titul? Podpor Belgicko na majstrovstvách Európy v roku 2021 exkluzívnymi brankárskymi rukavicami Country Edition v čiernej, žltej a červenej farbe. Nos na rukaviciach červeného diabla a podpor brankárov Thibauta Courtoisa, Simona Mignoleta a Matza Selsa. Či už na štadióne alebo počas brankárskeho tréningu.

Podpor Chorvátsko na majstrovstvách Európy 2020(1) exkluzívnymi brankárskymi rukavicami Country Edition v červenej, modrej a bielej farbe. Podpor brankárov Dominika Livakoviča, Lovre Kaliniča a Simona Slugu. Či už na štadióne alebo počas brankárskeho tréningu.

Podpor Slovensko na európskom šampionáte EURO 2020(1) s exkluzívnymi brankárskymi rukavicami Country Edition. Nos štátny znak na svojich rukaviciach a podpor brankárov Martina Dúbravku, Mareka Rodáka a Dušana Kuciaka. Či už na štadióne alebo počas brankárskeho tréningu.

Podpor Turecko na európskom šampionáte v roku 2021 exkluzívnymi brankárskymi rukavicami Country Edition v čiernej, červenej a bielej farbe. Nos orla na rukaviciach a podpor brankárov Ugurcana Cakira, Altaya Bayindira a Merta Günoka. Či už na štadióne alebo počas brankárskeho tréningu.

Podpor Českú republiku na európskom šampionáte EURO 2020(1) s exkluzívnymi brankárskymi rukavicami Country Edition. Nos štátny znak na svojich rukaviciach a podpor svoj tím. Či už na štadióne alebo počas brankárskeho tréningu.

Nie je na európskom šampionáte? Aj tak podpor svoju krajinu. Prichádzajú rukavice rehab, ktoré ti pomôžu podporiť tvoj národný tím a ukázať, pre koho bije tvoje srdce. Tieto rukavice by nemali chýbať v žiadnej zbierke fanúšikov Slovinska.