PUMA Chasing Adrenaline

Engineered for Uncatchable Speed.
ULTRA je zvesťou novej éry rýchlosti. Tieto kopačky a rukavice sú najľahšou kolekciou z ponuky značky PUMA. Zabezpečia ti neférovú výhodu voči tvojim súperom.

Forever first. Forever fast.
Vždy je rozdiel medzi prvým a druhým, víťazstvom a porážkou, nami a nimi. V auguste 2020 sa tento rozdiel ešte zväčší. PUMA predstavuje najrýchlejšiu a najľahšiu kolekciu na svete. Tieto najnovšie produkty budeme vidieť aj u profíkov ako Bernd Leno, Antoine Griezmann alebo Steve Mandanda. ULTRA symbolizuje vďaka svojim ľahkým modelom priamy pohyb vpred, rýchlosť a zrýchlenie.

ULTRA rukavice

PUMA ULTRA Grip 1 Hyprid Pro 
Vlajková loď z kolekcie PUMA Ultra ohromuje ultra tenkým telom rukavíc vyrobeným z pružného neoprénového materiálu. Takzvaný „Airzon“ na palci umožňuje optimálnu cirkuláciu vzduchu v horúcich chvíľach a vedie k optimálnemu zapadnutiu do rukavíc, pretože bráni ich zošmyknutiu.
Vďaka vynikajúco priľnavej 4 mm hrubej pene získaš optimálnu priľnavosť a vysokú odolnosť vo vlhkom aj suchom prostredí. Kombinácia vnútorného a okrúhleho strihu prstov tzv. „Semi Gunn Cut“ - navyše poskytuje lepší cit na loptu. Exkluzívny strih PUMA je obľúbený najmä u mnohých profesionálnych brankárov.

Viac informácií o rukaviciach:

ERROR: Content Element with uid "120183" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

Zabezpeč si teraz najľahšie rukavice všetkých čias: 

PUMA ULTRA Protect 1 RC 
Najnovšia technológia rukavíc v kombinácii s odnímateľnou ochranou prstov ti pomôže prežiť útoky útočníkov. Takzvaná technológia FLEXTEC, ktorú Bernd Leno tiež často používa, znižuje napätie na kĺboch ​​prstov a súčasne vedie k zlepšeniu pohodlia pri nosení a k väčšej flexibilite.

ULTRA kopačky

Nová kolekcia zahajuje novú éru rýchlosti. Sú najľahšími futbalovými kopačkami PUMA, ktoré hráčom poskytnú nespravodlivú výhodu oproti súperom. ULTRA 1.1 má plne navrhnutý a extrémne ľahký zvršok vyrobený z technológie MATRYXEVO spojený s podrážkou SpeedUnit inšpirovanou hrotmi Laufspike , aby sa vytvorila najvyššia rýchlosť.

Zabezpeč si totálnu rýchlosť teraz:

ERROR: Content Element with uid "120191" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

PUMA Seeding Boxes

Je ti sľúbená priľnavosť, priedušnosť, super strih, nízka hmotnosť a pohodlie? Vyskúšame to za vás! Vďaka boxom PUMA Seeding pre vás ako obvykle urobíme testovacie stretnutie s amatérskymi a profesionálnymi brankármi v KEEPERbase.
SLEDUJ nás pre viac info.

ERROR: Content Element with uid "120195" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

UNBOXING

ERROR: Content Element with uid "120198" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!