Game. On. - nová edícia od firmy PUMA

Zober loptu a začni hrať.
Každý brankársky tréning, každá minúta v bráne je príležitosťou k zlepšovaniu sa. Game. On. je prístup, ktorý vedie k zlepšovaniu.

PUMA Z - Drive them Crazy.

Keď si obuješ kopačky Neymara Jr. a brankárske rukavice Jana Oblaka, je to Game On. PUMA odštartovala ďalšiu futbalovú revolúciu: Future Z.

FUTURE Z rukavice

PUMA FUTURE rukavice a kopačky boli inšpirované danymickými hráčmi a brankármi. Super hviezdy ako Jan Oblak, Alexander Schlager, Antoine Griezmann, Marco Reus alebo Luis Suárez používajú modely FUTURE.

 

PUMA Z kopačky

Štruktúra modelu Future Z ponúka dokonalé prispôsobenie a agilitu pomocou pútavého kompresného pásu v predpriehlavkovej časti nazývaného FUZIONFIT +. Podrážka je vybavená technológiou Dynamic Motion, ktorá zaručí tvojmu chodidlu pevné držanie. S Grip Control máš optimálny cit pre loptu, aby si mohol naplno využiť svoju kreativitu.

PUMA Ultra - Uncatchable Speed

ULTRA rukavice

Vlajková loď z kolekcie PUMA Ultra ohromuje ultra tenkým telom rukavíc vyrobeným z pružného neoprénového materiálu. Takzvaný „Airzon“ na palci umožňuje optimálnu cirkuláciu vzduchu v horúcich chvíľach a vedie k optimálnemu zapadnutiu do rukavíc, pretože bráni ich zošmyknutiu.
Vďaka vynikajúco priľnavej 4 mm hrubej pene získaš optimálnu priľnavosť a vysokú odolnosť vo vlhkom aj suchom prostredí. Kombinácia vnútorného a okrúhleho strihu prstov tzv. „Semi Gunn Cut“ - navyše poskytuje lepší cit na loptu. Exkluzívny strih PUMA je obľúbený najmä u mnohých profesionálnych brankárov.
 

ULTRA kopačky

Nová kolekcia zahajuje novú éru rýchlosti. Sú najľahšími futbalovými kopačkami PUMA, ktoré hráčom poskytnú nespravodlivú výhodu oproti súperom. ULTRA 1.1 má plne navrhnutý a extrémne ľahký zvršok vyrobený z technológie MATRYXEVO spojený s podrážkou SpeedUnit inšpirovanou hrotmi Laufspike , aby sa vytvorila najvyššia rýchlosť.

Zabezpeč si totálnu rýchlosť teraz: