Absolútna "nutnosť" pre každého brankára

Otázka na nenapraviteľných brankárov medzi nami: zamyslel si sa už niekedy nad tým, s akými stresujúcimi podmienkami (skoro) denne musíš bojovať? 

  • - opotrebované brankárske rukavice
  • - narazený - vykĺbený - prípadne zlomený prst
  • - prívalový dážď počas zápasu
  • - tvrdé a zanedbané ihriská
  • - .... atď. 

To je len niekoľko okolností, s ktorými sa ty ako brankár stále stretávaš. Voči týmto vonkajším vplyvom sme aj my bohužiaľ bezmocní. Ale za to so správnou brankárskou výstrojov sa budeš môcť na 100 % koncentrovať na zápas. 

Brankárske rukavice sú tvojim najlepším priateľom...

... tak sa o svoje rukavice staraj! Ako už určite vieš, rukavice sú vystavené extrémnym poveternostným podmienkam a často aj neupraveným ihriskám. Preto je potrebné ich udržovať a starať sa o ne. Len tak s nimi môžeš zažiť nezabudnuteľné momenty. Znie to ako klišé, ale je to tak. Vďaka výbornej pomôcke Glove Glu Washs & Prepare, najmä u manželiek, priateliek alebo mamičiek brankárov obľúbenému spreju proti zápachu Glove Fresh, alebo osvedčenému lepidlu Glove Glu ti tvoje rukavice zostanú dlhšie verné.
Glove Glu Wash & Prepare vyčistí tvojho najlepšieho priateľa bez toho, aby sa poškodil latex a postará sa tak o dlhšiu životnosť. Zbaví latex rukavíc nečistoty s exkluzívnym receptom DirTECH, ktorý priťahuje nečistoty z latexu a tým je pena rukavíc ľahšie a rýchlejšie čistá. Tak budú mať tvoje rukavice opäť lepšiu priľnavosť a lepší výkon.
Ako sme už spomínali, Glove Fresh je "ženský hrdina" medzi "nutnými pomôckami".Udržuj tvoje rukavice svieže a bez zápachu! Vďaka unikátnemu antibakteriálnemu zloženiu zaručuje GloveFresh, že eliminuje všetky pachy spôsobené baktériami. Na rozdiel od parfumovaných sprejov, ktoré jednoducho vytvárajú vôňu, GloveFresh pracuje priamo proti vyprodukovaným baktériám, čím sa eliminuje nepríjemný zápach.

S pomocou osvedčeného lepidla Glove Glu, označovaného aj ako "zázračný sprej", si môžeš výrazne zvýšiť priľnavosť rukavíc. Stačí nastriekať sprej pred alebo počas zápasu/tréningu a hneď ti rukavice opäť budú lepiť.

Dávaj pozor na seba aj svoje telo!

Ako nadšený brankár určite poznáš tento pocit: „Prečo musím zase chytať na takom strašne tvrdom ihrisku?!“ Na takéto myšlienky už môžeš zabudnúť. Veľa značiek, ako napríklad KEEPERsport, Sells alebo Uhlsport, vyrába výborné chrániče kolien a lakťov, pri ktorých sa už nemusíš obmedzovať v otázkach mobility a flexibility.
Ak často bojuješ s narazenými, vykĺbenými alebo zlomenými prstami, potom by v tvojej športovej taške nikdy nemali chýbať tejpy na prsty. Oproti klasickým leukoplastom zabezpečujú špeciálne tejpy z našej ponuky lepšiu voľnosť pohybu a kontrolu lopty bez obmedzenia.

Príslušenstvo, ktoré by si si už nikdy nemal zabudnúť!

Si aj ty ten typ, ktorý je v kabíne známy tým, že zo seba vždy musí/chce dostať maximum? Tak od dnes by si si mal zvyknúť na povinnú výbavu, v ktorej by nemali chýbať rôzne tejpy, ergonomicky prispôsobené protišmykové ponožky, rôzne chrániče, exkluzívne ochranné prostriedky pre brankárske rukavice a aj vlastná fľaša na pitie. Veľa tvojich profi kolegov bez tejto výbavy nevybehne na trávnik!