Odborníci na ochranu a prevenciu zranení!

Zvýšte pozornosť! Od teraz máme v ponuke rôzne chrániče, športové spodné prádlo a aj ochranu úst a zubov od UNITED SPORTS BRANDS! Určite ťa hneď napadne, kto alebo čo sa skrýva za týmto označením... UNITED SPORTS BRANDS je "materská spoločnosť" značiek McDavid Shock Doctor!

Najskôr k McDavid: firma McDavid už viac ako 30 rokov vyvíja ochranné oblečenie pre všetky kontaktné športy. Vždy sledujú dve dôležité zásady: predchádzanie zraneniam & ochranu! Už dlhšie intenzívne sledujeme fantastickú robotu firmy McDavid a teraz máme konečne v ponuke najnovšie produkty s úplne novými vypchávkami! 
Je pre nás cťou zaradiť tieto produkty do nášho sortimentu. Od dnes u nás nájdeš grandiózne ochranné oblečenie pre každého brankára, bandáže podporujúce zdravie a ďalšie športovo-medicínske inovácie

Na druhej strane máme pre teba s produktami Shock Doctor jednu novinku, ktorú sme tu ešte nemali! Po prvý krát v histórii firmy KEEPERsport máme v ponuke individuálne nastaviteľnú ochranu úst a zubov

Vy ste si vyžiadali, my sme zaradili do nášho sortimentu. Dostali sme už viacero dotazov, či vieme ponúknuť aj ochranu voči narazeným perám, krvácajúcej tvári alebo vyrazeným zubom. Áno, od teraz si takéto štýlové pomôcky budeš môcť u nás objednať! 

Nový štýl MCDAVID BARCELONA!

McDavid má v brankárovi Marc Andrè ter Stegenovi silného partnera. Nemecký brankár už niekoľko rokov chytá v športovej bielizni s vypchávkami od značky McDavid. Za jeho vernosť vytvorila firma McDavid novú kolekciu 2019/2020 v štýle Barcelona. 
My ti ju tu teraz predstavujeme:  

Marc-André ter Stegen s MCDAVID

HexPad - inovatívne vypchávky

HexPad - inovatívne vypchávky

Kolízia, podvrtnutie alebo nepríjemný stret s bezočivým protihráčom - týmto situáciám sa tvrdý brankár nevyhne. Napriek tomu môže byť bolesť minimalizovaná s inovatívnou texchnológiou Hex. Táto revolučná technológia znižuje pravdepodobnosť zranení a maximalizuje dôveru športovcov. 

Ako vlastne v skutočnosti táto ochrana funguje?  
Hex je vysoko kvalitná penová vypchávka ktorá je kombinovaná s technológiou hDc ™. Táto technológia reguluje telesnú teplotu vďaka optimálnemu transportu vlhkosti a zvýšením ventilácie, ktorá dáva pocit sucha. Zároveň zabezpečuje športovcom kontaktných športov rozhodujúce výhody: ochranu, oderuodolnosť a pocit istoty. Barcelonský brankár Marc-Andrè ter Stegen je veľký fanúšik novej Hex technológii od McDavid. 

Ochrana úst a zubov od Shockdoctor

Súboje vo futbale sú stále tvrdšie - to pociťuje aj každý brankár. Aby si si ale v každej situácii mohol veriť a naplno sa presadiť, na to potrebuješ správne predpoklady. Preto sme sa rozhodli, že ti ponúkneme vhodnú ochranu úst a zubov.

Od roku 1992 vyvíja firma Shock Doctor ochranu pre profi športovcov rôzneho zamerania. Odvtedy sa technológie výrazne vylepšili. S najnovšími technológiami si môžeš ochranu zubov individuálne prispôsobiť podľa vlastných potrieb. Ani si nevšimneš, že máš v ústach chránič. Chránič ti nebude vadiť ani pri dýchaní, rozprávaní alebo prehĺtaní. 

Suspenzor od Shockdoctor

Najpokrokovejší a najľahší suspenzor aký kedy bol. AIRCORE HARD a SOFT CUPS sú vyrobené z patentovanej, v jednom kuse kombinovanej 3 dielnej Fusion technológie. Vonkajšia strana je vytvorená komprimovaným penovým a textilným materiálom. Vnútorné jadro tvorí Co-polymerový materiál a zabezpečuje optimálnu ochranu a najvyšší komfort.

McDavid športovo-medicínske produkty

Spolu so športovým prádlom s technológiou Hex sme zaradili do sortimentu aj športovo-medicínske produkty od firmy McDavid. Od teraz si v KEEPERsporte môžeš nervóznu cestu do lekárne, k doktorovi alebo fyzioterapeutovi. Máme všetko čo potrebuješ - od od medicínsky testovaných bandáží na členok alebo zápästie, až po osvedčené studené obklady