PrimePack

Buď kráľom tvojho územia!

S edíciou #PrimePack v zlato-čiernej farbe prinášame brankárom to najlepšie z najlepších. Kto tvrdo pracuje, potrebuje čo najlepšiu výstroj. Preto sme vproduktoch z tejto edíciepoužili ešte ľahší, účinnejší a lepší materiál.

Varan6 Hero NC

ERROR: Content Element with uid "101780" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

Zápasová výstroj

Nový strih. Nový dizajn. Nové zápasové sety.
Predstavujeme úplne nový set GK6 s novým, anatomickým strihom. Prvý krát sme použili materiál „Interlock“. Ten zabezpečuje príjemný pocit v každých poveternostných podmienkach. „Laser Cuts“ sa starajú o výborný odvod vlhkosti.

Spodné prádlo

Zlatá je farba víťazov. Ak si víťazný typ, musíš trénovať lepšie a dlhšie ako ostatní. S produktami z edície#PrimePack budeš optimálne vystrojený na každý tréning alebo zápas. Vďaka novému, anatomicky prispôsobenému strihu, sa budeš vo všetkých produktoch cítiť ešte príjemnejšie. 

ERROR: Content Element with uid "101778" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

Vypchávky PowerPadded Hero
Takzvané „gélové vypchávky“ sú teraz prvý krát súčasťou ANNUALskin materiálu z vnútornej strany spodného prádla. Preto majú produkty KEEPERsport PowerPadded Hero ešte komfortnejšie vypchávky ako hociktoré iné predchádzajúce. Technológia „Lacer Cuts“ zabezpečuje výbornú cirkuláciu vzduchu pod spodným prádlom. Vďaka použitému materiálu „ANNUALskin“ zvládneš každú situáciu vo všetkých poveternostných podmienkach.

Chrániče lakťov PowerPadded Hero

Okrem vypchávok KEEPERsport PowerPaddded Hero zabezpečuje technológia Muscle-Mapping vo vnútri chráničov lakťov najlepšiu ochranu pre bicepsy. Vďaka perfektne sformovanej štruktúre je dosiahnutá cielená kompresia na dôležitých miestach v svaloch. To spôsobuje rýchlejšiu regeneráciu a zvýšenie výkonnosti.

Kombinuj s: