NIKE Neighbourhood Pack

S edíciou Neighbourhood Pack spája NIKE lásku k domovu. Preto znázorňuje poštové smerovacie čísla miestnych futbalových ihrísk a štvrtí, v ktorých futbal rozkvitol po celom svete.

Objednaj si brankárske rukavice a futbalovú obuv NIKE tu:

Chceš chytať úplne presne ako promo brankári? S veľmi limitovanýmiprofi rukavicami je to teraz možné. Profi priľnavá pena, ktorú používa aj Ederson & Co. v top zápasoch, má vďaka 6mm hrubej pene ešte lepšiu priľnavosť a odolnosť.

Promo rukavice z edície Neighbourhood Pack majú 20cm veľké logo NIKE Swoosh podľa požiadaviek UEFA, aby ich profíci mohli používať aj v zápasoch Ligy majstrov a iných súťaží. Pri promo rukaviciach platí pravidlo: Kto skôr objedná, ten ich dostane. Dôvod je jednoduchý - tieto rukavice sú v predaji len v obmedzenom množstve a len u vybraných predajcov.

Už roky sú medzi brankármi obľúbené rukavice (Vapor) Grip 3 s jedinečným strihom prstov "Grip-3". No model NIKE Phantom prináša opäť čerstvý vietor do novej kolekcie.
Tu si vieš pozrieť všetky doležité technické novinky: 

ERROR: Content Element with uid "118939" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

Chceš sa dozvedieť viac o NIKE Phantom Elite? Tak si pozri NIKE "Product Deep Dive" s Martinom Krennom na KEEPERsport Instagrametu

Okrem osvedčených kopačiek Tiempo, Mercurial (Vapor a Superfly) a Phantom Venom sa NIKE koncentruje aj na ďalšiu generáciu kopačiek Phantom Vision s viacerými vhodnými vylepšeniami.

Lopta NIKE Flight

... z pohľadu brankárov! 
Spolu s profi brankárom Andreasom Leitnerom sme v KEEPERbase testovali novú loptu NIKE Flight. Klikni sem a dozvieš sa viac.

ERROR: Content Element with uid "118966" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!