len teraz: jubilejné rukavice Gigiho Buffona

Limitovaná špeciálna edícia pri príležitosti desiateho výročia získania titulu na majstrovstvách sveta v roku 2006 pre tím Talianska a veľkú osobnosť v bráne Gianluigi Buffona!

Dizajnovo sa jedná o klasický "zlatý štýl v-Konstrukt", aký používal Gigi Buffon v roku 2006, na týchto rukaviciach sú ale samozrejme použité najnovšie technológie a materiál.

Strih

Regular Cut (klasický vonkajší strih prstov) - pohodlný klasický strih prstov s veľkou latexovou plochou zabezpečuje najväčší kontakt s loptou 

Pena

4mm "Graphite Plus", ktorých kvalitu vyskúšal aj taliansky brankár Gianluigi Buffon počas niekoľkých rokov. Sú charakteristické lepšou priľnavosťou nielen v suchých podmienkach, ale aj vo vlhkých klimatických podmienkach a boli vyvinuté v spolupráci s profi-brankármi z celého sveta!

Vonkajšia strana

Segmentovaný latex zabezpečuje optimálne vlastnosti pri vyrážaní lopty 

Potlač

Na rukaviciach je originálna potlač Gigi Buffona "C.U.I.T.", čo je skratka pre "Commando Ultra Indian Trips", skupinu futbalových fanúšikov Carrarese, klubu z Gigiho domoviny. Je možná ďalšia potlač na vnútornej strane jazyka.

EURO 2016 Buffonov štýl