Tréning doma

Zostaň fit!
Čím lepšia je tvoja kondícia, tým väčšiu zábavu máš ako brankár v bráne. Zostať fit neznamená automaticky len svalovú hmotu.
Špičkoví brankári ako Marc-Andrèter Stegen, Manuel Neuer alebo Kepa sú komplexní športovci, ktorí v bráne predvádzajú všetko <link record:tx_ksmatrix_selection:tx_ksmatrix_selection:3742>(odrazovú) silu, <link record:tx_ksmatrix_selection:tx_ksmatrix_selection:3743>koordináciu, <link record:tx_ksmatrix_selection:tx_ksmatrix_selection:3745>reakciu, <link record:tx_ksmatrix_selection:tx_ksmatrix_selection:3746>ohybnosť, <link record:tx_ksmatrix_selection:tx_ksmatrix_selection:3744>techniku, <link record:tx_ksmatrix_selection:tx_ksmatrix_selection:3747>rovnováhu, <link record:tx_ksmatrix_selection:tx_ksmatrix_selection:3748>stabilizáciu a <link record:tx_ksmatrix_selection:tx_ksmatrix_selection:3746>motoriku tela.

Vďaka <link record:tx_ksmatrix_selection:tx_ksmatrix_selection:3740>našej ponuke pomôcok  môžeš aj ty zapracovať na týchto aspektoch aj mimo ihriska. Doma (v záhrade), vo fitnes štúdiu alebo na tráve.
Zostaň fit kdekoľvek chceš:

(Odrazová) sila
Technika
Reakcia
Koordinácia
Rovnováha
Regenerácia
Stabilizácia

Brankársky tréning s príslušenstvom

Každý brankár to pozná: profesionálny tréning sa často ťažko realizuje. Väčšinou na to chýba čas a správne vybavenie. My ti ukážeme ako môžeš v čo najkratšom čase priviesť tvoju koordináciu, odrazovú silu, reakcie a celkové brankárske umenie na vyššiu úroveň.

Tieto videá sú len príklady. Samozrejme existuje množstvo rôznych možností tréningov. Prispôsob si tréning vždy podľa tvojich požiadaviek a možností.

Cvičenie 1

Značkovacie kruhy sú dokonalým doplnkom brankárskeho tréningu. Vďaka vysokej trvanlivosti materiálu sú ideálne pre tréning rýchlosti, koordinácie a reakcie. Šesť rôznych farieb značkovacích kruhov tiež trénuje tvoje kognitívne vnímanie.

Cvičenie 2

"Zázračná" šnúra sa v tréningu brankára môže využiť rôznymi spôsobmi. Vzhľadom na všestranné možnosti je to skutočná nutnosť. Je to ideálny nástroj na trénovanie odrazov, flexibility a správnej pozície.

Cvičenie 3

Prémiové odrazové sito je verným spoločníkom pre každého trénera brankárov kvôli nekonečnému počtu možností využitia. Vďaka veľmi dobrej elastickej sieti a výškovo nastaviteľnému sklonu sa vždy dajú vytvoiť nové cvičenia.

Cvičenie 4

Extra ťažká lopta je perfektným doplnkom. Okrem klasických cvičení trupu, hornej časti tela a nôh, je táto lopta ideálna pre špecifický tréning brankárov na posilnenie prstov a rúk.

Cvičenie 5

Prekážky sú mimoriadne flexibilné na používanie. Sú vhodné nielen pre klasický tréning odrazov. Mnoho profesionálnych trénerov brankárov využíva prekážky aj z hľadiska koordinácie, reakcie a rýchlosti.

Cvičenie 6

Ručné odrazové sito je ideálne pre špecifický tréning brankárov, najmä pokiaľ ide o reakčný tréning a výcvik presnosti centrov. Ponúka nekonečné možnosti a variácie cvičení pre každého trénera brankárov! Okrem výhod klasického odrazového sita ponúka ďalšie možnosti napríklad pri rozcvičke a iných zmysluplných tréningových hrách. 

Cvičenie 7

Train. Confuse. Challenge your KEEPERS. 
Topstar medzi tréningovými pomôckami je figurína KEEPERdummy. KEEPERdummy nahrádza spoluhráča a/alebo protihráča a slúži tak veľmi praktickým nácvikom.
Naše figuríny sa dajú používať aj pri bežnom tréningu mužstva, pretože sú využiteľné prakticky pri všetkých herných situáciách napríklad ako múr pri nácviku priamych kopov a streľby alebo ako prekážka bez rizika pri rôznych technických cvičeniach.

*Tieto videá slúžia len ako príklad. Samozrejme existuje množstvo rôznych variácií. Prispôsob si tréning vždy podľa svojich potrieb a možností.