Začiatok novej éry!

S hrdosťou predstavujeme: Varan8 Raw Impact 

Takmer 3 roky po vydaní série Varan7 a pozoruhodných 16 rokov po prvej kolekcii Varan vás čaká revolúcia s úplne novými modelmi Varan8! S prvými tromi modelmi brankárskych rukavíc Varan8: Varan8 Hero NC, Champ NC a Pro NC z kolekcie Raw Impact vám sľubujeme neobmedzenú lásku k brankárskej hre, technologické štandardy na najvyššej úrovni a férovú cenovú politiku!

 • VARAN8 HERO NC

  NON-PLUS ULTRA

  Varan8 Hero NC - Úplne novo navrhnuté brankárske rukavice, ktoré sa takmer vo všetkých ohľadoch líšia od predtým známych modelov Hero.

  Cieľ bol jasný: Musela to byť rukavica na absolútnej špičkovej úrovni, ktorá hrala najmodernejšie a technologicky najaktuálnejšie kúsky!

  Bez jazyka: Prvýkrát príde na trh model Varan8 bez popruhu. Vďaka súvislému pletenému materiálu na zadnej strane sa rukavica ideálne prispôsobí vašej ruke bez straty stability v zápästí. 

  4mm Super White Claw: Táto pena je superlatívom všetkých pien. Pokiaľ ide o priľnavosť, neexistuje lepšia lepiaca pena!

  Anti Abrasion Zone: novo implementovaná protioderová zóna na brušku ruky chráni vašu brankársku rukavicu pred zbytočným odieraním pri vstávaní a vzpriamovaní sa.

  Vyrážacia zóna: Vyrážacia zóna bola prepracovaná, pokiaľ ide o jej štruktúru a konštrukciu silikónových prvkov. Silikónové prvky nového Varan8 Hero NC boli opäť prispôsobené, aby zaručili ešte presnejšie, výkonnejšie a protišmykové vyrážanie!

 • Varan8 Champ NC

  Allround-Talent

  Champ NC sa ukazuje ako rukavice pre typického brankára KEEPERsport.

   Na jednej strane spája moderné technológie s tradičnými preferenciami komunity. Ako všestranný je rovnako obľúbený u našich profesionálov, ako aj amatérov a hobby brankárov. 

  Materiál Mecano: Bekhend je vyrobený z mimoriadne jemného a ľahkého materiálu Mecano, aby bola brankárska rukavica čo najpohodlnejšia a najpružnejšia. Tento pocit si zamilujete! 

  4 mm Supreme Claw: Bez ohľadu na to, či je slnko alebo dážď, či sú teploty pod alebo nad bodom mrazu – 4 mm Supreme Claw vám zaručí neuveriteľnú priľnavosť za každého počasia a extrémne dlhú životnosť. 

  Anti Abrasion Zone: Podobne ako na Hero NC, Anti Abrasion Zone na Champ NC zabraňuje rýchlemu a zbytočnému odieraniu základne. Priľnavosť zároveň zostáva konštantná aj napriek zóne proti oderu! 

  Elastický jazyk: Jazyk pozostávajúci z dvoch latexových častí spojených extrémne elastickým medzikusom vám poskytuje dokonalé pohodlie pri nosení a eliminuje potrebu neustáleho uťahovania jazyka.

 • Varan8 Pro NC

  KLASIKA

  Varan8 Pro NC musia mať všetci fanúšikovia klasických brankárskych rukavíc. 

  Na základe technických preferencií brankárskych velikánov, ako je Gigi Buffon, nájdete v Pro NC všetko, vďaka čomu srdce nostalgického brankára rýchlejšie bije! 

  Latexový backhand: Pro NC držaný v duo latexovom backhande vám dáva pocit extrémne kompaktného strihu. Dvojdielny latexový backhand zaisťuje maximálnu voľnosť pohybu. Pocit, ktorý si raz musel vyskúšať každý brankár!

  Jazyk: Ak milujete pocit extrémnej opory v zápästí, celý latexový remienok Pro NC je tou správnou voľbou. Garantujeme vám vynikajúcu stabilitu a kompaktnosť! 

  4mm Performance Claw: Malé, viditeľné grafitové častice v lepiacej pene 4mm Performance Claw majú za následok vynikajúcu priľnavosť vo všetkých vonkajších podmienkach. Krytina. ktorý je veľmi obľúbený u mladých aj starších brankárov. 

  Pull Loop: Praktická sťahovacia slučka na rukáve rukavice vám umožňuje jednoduché a bezproblémové nasadenie v stresových situáciách pred alebo počas vášho pobytu na futbalovom ihrisku.