NOVÉ RUKAVICE. NOVÉ LOGO. ROVNAKÁ VÁŠEŇ. ROVNAKÉ SNY.

Nové rukavice kvôli novému logu, alebo nové logo kvôli novým rukaviciam?! Môžeš si vybrať. Dostupné sú veľmi limitované rukaviceVaran6 NC s novým logom KEEPERsport.

Novinka - Varan6 NC Limited

Mladé, dynamické a otvorené novým výzvam.
Nové logo, nové šance, rovnaká vášeň, rovnaké sny. Nové logo KEEPERsport je už súčasťou týchto veľmi limitovaných rukavíc Varan6 - rukavíc, s ktorými sa môže stotožniť každý brankár. 

ERROR: Content Element with uid "126518" and type "ksmatrix_tilesslider" has no rendering definition!

Vďaka výbornej spolupráci s amatérskymi aj profi brankármi a našim 20 ročným skúsenostiam sme do týchto rukavíc okrem novej peny so super gripom zapracovali všetky dôležité vlastnosti. Zabezpeč si čo najrýchlejšie tento veľmi limitovaný model, ktorý je dostupný v obmedzenom počte len vo veľkostiach 9, 9.5 a 10.

Viac od KEEPERsportu

Globálna firma KEEPERsport navrhuje a vyrába brankárske rukavice a špeciálny brankársky textil už viac ako dve desaťročia. Centrála firmy v Rakúsku zamestnáva množstvo bývalých aj súčasných profi aj amatérskych brankárov, preto sú naše výrobky overené a testované skutočnými odborníkmi - samotnými brankármi. Táto skutočnosť sa zákonite prejavuje aj na funkčnosti, praktickosti a kvalite našich KEEPERsport produktov.

Slovenská pobočka firmy KEEPERsport je tu už viac ako 14 rokov a pomáha k pohodlnejšiemu a istejšiemu napredovaniu mnohých brankárov. Stále viac našich stálych aj nových zákazníkov si zo širokej ponuky rôznych značiek vyberá práve rukavice Varan6 alebo brankársky textil KEEPERsport.

Kvalita a produkty vytvorené špeciálne pre brankárov za rozumnú cenu. To je KEEPERsport. Spolu sme brankári.

Správna starostlivosť o rukavice
Latex je mimoriadne krehký materiál. Preto si brankárske rukavice vyžadujú osobitnú starostlivosť. Aby sa dosiahli optimálne vlastnosti priľnavosti, musia sa nečistoty odstrániť čo najskôr. Rukavice si umyte teplou vodou (max. 40 ° C) aKEEPERsport čističom rukavíc. Najlepšou voľbou pre správne sušenie rukavíc (aspoň 24 hodín) je špeciálny vešiak GloveDry-Buddy od KEEPERsportu.

V blogu "STAROSTLIVOSŤ O BRANKÁRSKE RUKAVICE" je popísaný celý postup starostlivosti o rukavice. Klikni sem a dozvieš sa viac. Tu si môžeš pozrieť zaujímavé video na Youtube