Tréningové tepláky

Trénovať ako profíci? S tréningovým textilom KEEPERsport je to tak ľahké ako nikdy pred tým!
Predstavujeme úplne novú tréningovú kolekciu s novým dizajnom, vylepšenými strihmi a ešte komfortnejším materiálom.

Využite množstvo funkcií

 • ĽAHKÉ VYSTUŽENIE

  Hľadáš tréningové tepláky, ktoré ponúkajú najlepší ochranný faktor a neobmedzenú voľnosť pohybu? Potom si tu presne! Je to všetko v kombinácii: Ľahké vystuženie znamená, že nie si obmedzovaní vo svojich pohyboch - bez ohľadu na to, či ide o naťahovanie, šprint alebo skákanie. Anatomicky umiestnené vystuženie z najkvalitnejšej peny ti však ponúka ochranu zraniteľných častí tela. Čo sa týka vystuženia, môžeš si vybrať medzi základným vystužením a robustným vystužením a bez výstuže

 • FIBRESKIN

  Po rokoch testovania sme našli perfektnú tkaninu pre všetky poveternostné podmienky. Vďaka ľahkej tkanine Fibreskin máš nerušenú slobodu v daždi aj v snehu. Povrch vlákna je navyše priedušný a zaisťuje pohodlné nosenie, takže zostaneš v pohode aj počas vyhrievaných tréningov.

 • OPTIMÁLNA DĹŽKA

  Poznáš tie tepláky z roku 2000, ktoré končia pod pätami? To u našich brankárskych teplákov nemáme! Dĺžku sme prispôsobili želaniam a požiadavkám profesionálnych aj amatérskych brankárov. Bez pruhu na pätách. Žiadne „kľaknutie“ pri koordinačnom cvičení. Žiadne „zaseknutie sa v trávniku“. Máme jednoducho ideálnu dĺžku! Pevné konce teplákov zabraňujú tomu, aby sa nohavice zdvihli, no napriek tomu sedia pohodlne a nezarezávajú sa.

 • ELASTICKÝ PÁS

  "Počkaj! Musím si opraviť nohavice." Kto nepozná túto situáciu, nikdy nezažil tréning striel z pohľadu brankára. Ale už nie! Aby sme zaistili optimálnu podporu počas tréningu, umiestnili sme elastický dvojitý pás vo výške bokov, ktorý ponúka dodatočnú ochranu bedrovým kostiam.

  Pod elastický pás sme tiež zakomponovali extra šnúrku, pomocou ktorej môžeš pás pripevniť tak pevne, ako len chceš - zaručene ti perfektne sadne.

Ľahké vypchávky
Hľadáš tréningové nohavice, ktoré ti ponúkajú optimálny ochranný faktor a neobmedzenú slobodu pohybu? Potom si tu správne!
Máme optimálny mix: ľahké penové vypchávky spôsobujú, že nebudeš obmedzený pri pohybe - či už je to naťahovanie, šprintovanie alebo skákanie. Anatomicky umiestnené vypchávky najvyššej kvality však poskytujú ochranu zraniteľným častiam tela.

Ľahký FibreSkin
Po rokoch testovania sme našli perfektný materiál pre všetky poveternostné podmienky. Vďaka ľahkej látke FibreSkin máš nerušenú slobodu aj za dažďa a snehu.

Elastic Double Waistband guma na páse
"Počkaj! Musím si napraviť tepláky."
Každý, kto nepozná túto situáciu, nikdy nezažil strelecký tréning z pohľadu brankára. Tomu je teraz koniec!
Aby sme zaistili optimálne držanie počas tréningov, umiestnili sme elastický dvojitý pás, ktorý poskytuje ďalšiu ochranu tvojich bedrových kĺbov.

2nd Fixture Support with Cordles
Nenechávame nič na náhode! Preto sme do elastického dvojitého pásu vložili ďalšiu šnúrku. Takto naše tréningové tepláky zaručene perfektne sedia.

Stretching Zone
Všetky vyrobené brankárske tepláky musia najprv prejsť našim testovaním. Z našich rozsiahlych skúseností v brankárskej oblasti sa tréningové tepláky najviac trhajú medzi nohami. No naše nie! Zapracovali sme totiž špeciálne navrhnuté „naťahovacie zóny“.

Optimálna dĺžka
Poznáš tie tréningové tepláky zhruba od roku 2000? Ktoré skončili vždy až pod členkami?
To sa ti s našimi teplákmi nestane. Dĺžku sme prispôsobili potrebám a požiadavkám brankára.
Na pätách nie sú gumy z teplákov. Počas koordinačného cvičenia ti tepláky nezavadzajú ani sa nezadrhávajú. Majú totiž ideálnu dĺžku.

Vetracie zóny
Aby si si udržal chladnú hlavu aj počas horúcich tréningov, do teplákov sme zabudovali nové vetracie zóny.

Vlastnosti

UnPadded

Optimálne pre všetkých brankárov, ktorí nepotrebujú špeciálnu ochranu, alebo používajú spodné prádlo s vypchávkami. Produkty z kolekcie UnPadded sú "nutnosť" pre každý tréning, často sa využívajú aj na aktivity mimo ihriska. Tip: vhodné aj pre hráčov v poli.

BasicPadded

So sériou BasicPadded budeš výborne chránený na mäkkom prírodnom trávniku. Anatomicky umiestnené vypchávky na dôležitých miestach ťa ochránia pred nárazom a odreninami.

RobustPadded

Hľadáš vhodnú ochranu počas brankárskeho tréningu, prípadne počas zápasu na umelej tráve alebo v hale? Tak potom sú produkty zo série RobustPadded ideálne pre teba! Anatomicky umiestnené flexibilné pevné vypchávky na dôležitých miestach ťa ochránia pred nárazom a odreninami.

Kombinuj s: