IMG KS tepláky

Tréningové tepláky

Trénovať ako profíci? S tréningovým textilom KEEPERsport je to tak ľahké ako nikdy pred tým!
Predstavujeme úplne novú tréningovú kolekciu s novým dizajnom, vylepšenými strihmi a ešte komfortnejším materiálom.

Vlastnosti

Perfektné tréningové tepláky pre brankára!
Tréningové tepláky z KEEPERsportu nepatria do kategórie „bežné tréningové oblečenie“. Tepláky sú špeciálne prispôsobené špecifickým požiadavkám brankárskeho tréningu. Za produktmi stoja roky vývojovej práce s amatérskymi a profesionálnymi brankármi  !

KEEPERsport brankárske tepláky

Ľahké vypchávky
Hľadáš tréningové nohavice, ktoré ti ponúkajú optimálny ochranný faktor a neobmedzenú slobodu pohybu? Potom si tu správne!
Máme optimálny mix: ľahké penové vypchávky spôsobujú, že nebudeš obmedzený pri pohybe - či už je to naťahovanie, šprintovanie alebo skákanie. Anatomicky umiestnené vypchávky najvyššej kvality však poskytujú ochranu zraniteľným častiam tela.

Ľahký FibreSkin
Po rokoch testovania sme našli perfektný materiál pre všetky poveternostné podmienky. Vďaka ľahkej látke FibreSkin máš nerušenú slobodu aj za dažďa a snehu.

Elastic Double Waistband guma na páse
"Počkaj! Musím si napraviť tepláky."
Každý, kto nepozná túto situáciu, nikdy nezažil strelecký tréning z pohľadu brankára. Tomu je teraz koniec!
Aby sme zaistili optimálne držanie počas tréningov, umiestnili sme elastický dvojitý pás, ktorý poskytuje ďalšiu ochranu tvojich bedrových kĺbov.

2nd Fixture Support with Cordles
Nenechávame nič na náhode! Preto sme do elastického dvojitého pásu vložili ďalšiu šnúrku. Takto naše tréningové tepláky zaručene perfektne sedia.

Stretching Zone
Všetky vyrobené brankárske tepláky musia najprv prejsť našim testovaním. Z našich rozsiahlych skúseností v brankárskej oblasti sa tréningové tepláky najviac trhajú medzi nohami. No naše nie! Zapracovali sme totiž špeciálne navrhnuté „naťahovacie zóny“.

Optimálna dĺžka
Poznáš tie tréningové tepláky zhruba od roku 2000? Ktoré skončili vždy až pod členkami?
To sa ti s našimi teplákmi nestane. Dĺžku sme prispôsobili potrebám a požiadavkám brankára.
Na pätách nie sú gumy z teplákov. Počas koordinačného cvičenia ti tepláky nezavadzajú ani sa nezadrhávajú. Majú totiž ideálnu dĺžku.

Vetracie zóny
Aby si si udržal chladnú hlavu aj počas horúcich tréningov, do teplákov sme zabudovali nové vetracie zóny.

UnPadded

Unpadded

Optimálne pre všetkých brankárov, ktorí nepotrebujú špeciálnu ochranu, alebo používajú spodné prádlo s vypchávkami. Produkty z kolekcie UnPadded sú "nutnosť" pre každý tréning, často sa využívajú aj na aktivity mimo ihriska. Tip: vhodné aj pre hráčov v poli.

BasicPadded

BasicPadded

So sériou BasicPadded budeš výborne chránený na mäkkom prírodnom trávniku. Anatomicky umiestnené vypchávky na dôležitých miestach ťa ochránia pred nárazom a odreninami.

RobustPadded

KEEPERsport tréningové tepláky RobustPadded na umelú trávu a do halu

Hľadáš vhodnú ochranu počas brankárskeho tréningu, prípadne počas zápasu na umelej tráve alebo v hale? Tak potom sú produkty zo série RobustPadded ideálne pre teba! Anatomicky umiestnené flexibilné pevné vypchávky na dôležitých miestach ťa ochránia pred nárazom a odreninami.

RobustPadded

Kombinuj s:

KEEPERspor PrimePackKEEPERsport funkčné spodné prádlo