Či "Tiger", "Spider", "Panther" alebo "Eagle": Náš KEEPERsport sortiment tréningového oblečenia je prispôsobený rôznym nárokom a požiadavkám brankárov. Štýlové produkty obsahujú najnovšie inovácie a vyznačujú sa výborným pomerom cena/kvalita. 

NÁŠ POUŽITÝ MATERIÁL

Oblečenie do dažďa >>

Vodeodolný materiál je vhodný do mrholenia aj silného dažďa.

ŠPORTOVÉ SPODNÉ PRÁDLO >>

Hightech textil udržiava v suchu, vhodný celoročne v každom počasí. 

NEOPRÉN >>

Náš neoprén chráni každého brankára, trénera brankárov aj hráčov v poli pred zimou, snehom aj dažďom. Neoprén zahrieva a tým pomáha predchádzať zraneniam.  

Vlhko & chladno >>

Veľkou výhodou materiálu "REGskin" oproti bežným polyesterovým produktom je to, že REGskin nevsiakne žiadnu vodu ani vlhkosť a udržiava si tak svoju stálu váhu. Brankár tak má zabezpečenú optimálnu klímu za každých podmienok. Odporúčame používať produkty REGskin pri zime a vlhku až do +15 stupňov. 

UNIKÁTNE VLASTNOSTI KS

>> Antislip Double-Waistband

Inovatívne dvojité riešenie pásu od KEEPERsportu, ktoré zaručuje trojitú ochranu proti otravnému "padaniu" nohavíc. Okrem vysoko kvalitného štandardného pásu je z vnútornej strany druhý, elastický pás, ktorý vytvára zaujímavý dizajn. Naviac sa na vnútornej strane nachádza aj šnúrka, pre lepšie nastavenie nohavíc. 

>> RobustPads

Nové vypchávky, ktoré sú oderuvzdorné a tak poskytujú možnosť nosenia do extrémne tvrdých povrchov ako je umelá tráva. Anatomicky tvarované penové vypchávky chránia citlivé časti tela. 

>> Embossed FoamPads

Embossed FoamPads sú prepracované penové vypchávky od firmy KEEPERsport, ktoré na tráve zabezpečujú optimálnu ochranu bokov a kolien. 

>> Side Flex-Zones

Úzke rebrované zóny umiestnené po bokoch optimalizujú vzhľad a zlepšujú pocit pri nosení.